transfer hizmetleri Ordu Ordu yolcu taşıma transfer hizmetleri
Ordu Havalimanı Transfer Hizmetleri

Ordu transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ordu Havalimanı
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ordu
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ordu Havaalanı
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ordu
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ordu Havalimanı
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Ordu
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ordu Havaalanı
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Ordu
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ordu Havalimanı
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Ordu
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ordu Havaalanı
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ordu
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ordu Havalimanı
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ordu
 
Ordu Türkiye

Ordu d2 belgeli taşıma firması

Transfer Yolcu Taşıma Ordu
Havalimanı Ulaşım Servisi Ordu

Ordu Havalimanı Ulaşım Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Son yıllarda havayolu taşımacılığında artan yolcu sayısı havayolu ile ulaşım ve yolculuk yapmanın yaygınlaşması ile Ordu Havalimanı yolcu trafiğinin yaşandığı en kalabalık havalimanları arasında yerini almıştır.

Ordu Havalimanı iç hatlar ve dış hatlar terminallerine uçak ile gelen yolcuların en çok sorduğu sorulardan birkaçı " nasıl gidilir, nasıl ulaşılır, nasıl giderim, havalimanından ne ile giderim, havaalanı ulaşım olanakları "...
Diğer havalimanlarında olduğu gibi Ordu Havaalanı içinde yolcuların en çok ihtiyaç duydukları konulardan biriside ulaşımdır ve hemen hemen bütün yolcular Ordu havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminaline iniş yapınca otellerine yazlıklarına evlerine şehir merkezine yat limanına otogara veya gidecekleri yere nasıl en uygun olarak ulaşabileceklerini düşünürler.

Ordu Havaalanı başta olarak ülkemizin tüm havalimanlarında uzun yıllara dayanan yolcu taşıma hizmetleri ve yer hizmetleri alanındaki tecrübesi ile günümüz koşulları ve ihtiyaçlarına uygun ulaşım hizmetleri yöntemlerini geliştirmeye ve müşterilerin konforlu ucuz ivedi ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için 7 / 24 hizmet vermeye devam etmektedir.
Ordu Havalimanı Otobüs Toplu Taşıma İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz havalimanından şehir merkezine otogara ve otellere her saat başı düzenli kalkan otobüs minibüs araçlarımızla gerçekleştirilen en ucuz ulaşım yolcu taşıma hizmetidir.Yolculuk süresi durma kalkma noktaları değişken olduğundan önceden kestirilemez
Ordu Havaalanı Özel Taksi İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz havalimanında diğer yolcuları ve otobüs kalkış saatlerini beklemeden, zaman kaybetmeden gidecekleri yere hızlı güvenli konforlu ve ucuz bir şekilde ulaşmak isteyenler için idealdir.Yolculuk süresi önceden net olarak bilinir.
Ordu Havalimanı Özel Vip Araçlar İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz havalimanında diğer yolcuları ve otobüs kalkış saatlerini beklemeden, zaman kaybetmeden gidecekleri yere hızlı güvenli konforlu ve ucuz bir şekilde içinde internet plazma tv ekranı gibi konforun bulunduğu özel dizayn lüks deri koltuklu binek ve minibüs araçlar ulaşmak isteyenler için idealdir. İş adamları ve beyaz yakalı vip yolcular için uygun bir hizmettir. Yolculuk süresi önceden net olarak bilinir.
Ordu Havaalanı Özel Otobüs Minibüs İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz kongre toplantı seminer spor kafilesi vs gibi toplu hareketin olduğu büyük grupların taşınması için idealdir. Grubunuzun sayısına yetecek ebatta otobüs ve minibüs araç filomuz sizi özel olarak Ordu Havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden alıp gideceğiniz yere bırakır. Bu hizmeti havalimanına dönüş içinde kullanabilirsiniz.
Ordu Havaalanı ulaşım hizmetleri taksi otobüs minibüs limuzin metro toplu taşıma ile havalimanları şehir merkezleri otogarlar tren istasyonları yat limanları arası ucuz seyahat olanakları yöntemleri ve fiyatlar hakkında bilgiler içerir.
 
Ordu havalimanı transfer hizmetleri
Ordu havaalanı ulaşım transfer
yolcu taşıma transfer Ordu transfer servisi firması Ordu