ulaşım ulaşım
Anasayfa     Hizmetlerimiz    Transfer    Ulaşım    Taşımacılık    Shuttle     S.S.S     İletişim
Antalya Havalimanı ulaşım, transfer, taşımacılık
ulaşım

Antalya transfer

         SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek araçlar
4 3
Binek araç
Minivan - MPV araçlar
6 5
Minibüs / Minivan Araçlar
Minibüs araçlar
12 12
Minibüsler
Küçük Otobüsler - Midi
26 22
Midi Otobüsler
Büyük Otobüsler
46 46
Büyük Otobüs
VIP - Lüks Sedan Araçlar
4 2
VİP Binek araç
4x4 Araçlar
4 2
4x4 araçlar

Antalya Transfer
Antalya Havalimanı Ulaşım

2013 Türk Havayolları Açık Golf Turnuvası Belek'te Yapılacak...

 
" Türk Havayolları Açık 2013" Golf Turnuvası, 7-10 Kasım günlerinde Serik'in Belek beldesinde düzenlenecek. 7 milyon dolar ödüllü turnuvada aralarında dünyaca ünlü golf oyuncusu Tiger Woods'un da yer aldığı 78 profesyonel mücadele edecek.
PGA European Tour’un final serisinin 3. ayağı olan ve Türk Hava Yolları (THY) ana sponsorluğunda "Turkish Airlines Open 2013" adıyla düzenlenen turnuva, Belek'teki The Montgomerie Maxx Royal Otel tesislerinde gerçekleştirilecek.
Geçen yıl Antalya'da düzenlenen Turkish Airlines World Golf Final'a da katılan ve 14 kez "major şampiyon" olan ünlü golfçü Tiger Woods'un da yer alacağı turnuvada, 78 profesyonel mücadele verecek. r.

Serik'in Belek beldesinde düzenlenecek. 7 milyon dolar ödüllü turnuvada aralarında dünyaca ünlü golf oyuncusu Tiger Woods'un da yer aldığı 78 profesyonel mücadele edecek.. Türk Havayollarının sponsorluğunu yaptığı 7 milyon dolar ödüllü 7- 10 Kasım Belek 2013 golf şampiyonasına dünyanın bir numarası Tiger Woods'un yanısıra golf sporunun diğer şampiyonları katılacak

Turnuva boyunca sporcuların ve delegasyonların havalimanı oteller, ve konaklama tesisleri turnuvanın yapılacağı golf sahası arası ulaşımları firmamız tarafından sağlanacaktır.


belek golf şampiyonası, belek golf turnuvası, belek, golf, turnuva, şampiyona, şampiyonası, turnuvası, 2013, 2014, tiger woods, golf yarışması, en iyi, şampiyon, belek golf otelleri, belek golf, belek golf oteli
 
   1 »   2   »   3   »  4  »  5  »  6  »  »  8  »  9  »  10 
ulaşım
ulaşım ulaşım