ulaşım ulaşım
Anasayfa     Hizmetlerimiz    Transfer    Ulaşım    Taşımacılık    Shuttle     S.S.S     İletişim
Antalya Havalimanı ulaşım, transfer, taşımacılık
ulaşım

Antalya transfer

         SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek araçlar
4 3
Binek araç
Minivan - MPV araçlar
6 5
Minibüs / Minivan Araçlar
Minibüs araçlar
12 12
Minibüsler
Küçük Otobüsler - Midi
26 22
Midi Otobüsler
Büyük Otobüsler
46 46
Büyük Otobüs
VIP - Lüks Sedan Araçlar
4 2
VİP Binek araç
4x4 Araçlar
4 2
4x4 araçlar

Antalya Transfer
Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalyada Bayramda Ulaşım Ücretsiz Olacak

 
Antalyada bayramda ulaşım ücretsiz, Antalya’da Kurban Bayramı’nda şehir içi ulaşımda Büyükşehir Belediyesi’nin resmi plakalı 40 adet kırmızı otobüsü, Antray ile nostaljik tramvaya biletsiz binilebilecek. Özel Halk Otobüsleri ve minibüsler normal tarife üzerinden yolcu taşıyacak.
Konuyla ilgili Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre Ulaşım Koordinasyon Merkezi(UKOME) kararıyla halkın bayramlaşma geleneğini rahatça yerine getirmesi için toplu ulaşımda bir karar aldı. Buna göre resmi plakalı 40 adet kırmızı otobüs, Kepezaltı ve Meydan arasında hizmet veren Antray ile Müze ve Eski Mezbaha arasında hizmet veren nostalji tramvayı, 4 günlük Kurban Bayramı boyunca ücretsiz yolcu taşıyacak. Ücretsiz ulaşım bayramın birinci günü olan 15 Ekim salı başlayıp, 18 Ekim Cuma gecesi sona erecek. Özel Halk Otobüsleri ve minibüsler ise tam 1,80; indirimli 1,20 ve öğrenci 1,10 TL’lik normal tarifeler geçerli olacak. Vatandaşın Kurban Bayramı’nı kutlayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, ücretsiz ulaşımı bayram ziyaretlerinin daha rahat yapılabilmesi için yaptıklarını söyledi. Öte yandan, kent merkezi içerisinde bulunan cep otoparklarda bayram süresince ücretsiz olacak.


antalya ulaşım, antalya ulaşımı, ulaşım, antalya, antalya şehir ulaşımı, otobüs hatları, otobüs seferleri, antalya otobüs hatları, antalya otobüs seferleri, belediye, otobüs, fiyatlar, ücretler, ücret, otobüs kartı


 
   1 »   2   »   3   »  4  »  5  »  6  »  »  8  »  9  »  10 
ulaşım
ulaşım ulaşım