transfer hizmetleri Kayseri Havalimanı Yeşilhisar
Kayseri Havalimanı Yeşilhisar Transfer Hizmetleri

Kayseri Yeşilhisar transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havalimanı Yeşilhisar
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Havalimanı Yeşilhisar
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havaalanı Yeşilhisar
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Havaalanı Yeşilhisar
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havalimanı Yeşilhisar
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Havalimanı Yeşilhisar
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havaalanı Yeşilhisar
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Havalimanı Yeşilhisar
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havalimanı Yeşilhisar
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Havaalanı Yeşilhisar
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havaalanı Yeşilhisar
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Havalimanı Yeşilhisar
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havalimanı Yeşilhisar
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Havalimanı Yeşilhisar
 
Yeşilhisar Türkiye


Yeşilhisar d2 belgeli araç taşıma firması
Yeşilhisar A1 belgeli araç taşıma firması

Transfer Yolcu Taşıma Kayseri Havalimanı Yeşilhisar
Havalimanı Ulaşım Servisi Kayseri Havalimanı Yeşilhisar

Kayseri Havalimanı Yeşilhisar Ulaşım Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Son yıllarda havayolu taşımacılığında artan yolcu sayısı havayolu ile ulaşım ve yolculuk yapmanın yaygınlaşması ile Kayseri Havalimanı yolcu trafiğinin yaşandığı en kalabalık havalimanları arasında yerini almıştır.

Kayseri Havalimanı iç hatlar ve dış hatlar terminallerine uçak ile gelen yolcuların en çok sorduğu sorulardan birkaçı " Kayseri Havalimanı Yeşilhisar nasıl gidilir, nasıl ulaşılır, nasıl giderim, havalimanından ne ile giderim, havaalanı ulaşım olanakları "...
Diğer havalimanlarında olduğu gibi Kayseri Havaalanı Yeşilhisar arası içinde yolcuların en çok ihtiyaç duydukları konulardan biriside ulaşımdır ve hemen hemen bütün yolcular Kayseri havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminaline iniş yapınca Yeşilhisar ve çevresi otellerine yazlıklarına evlerine şehir merkezine yat limanına otogara veya gidecekleri yere nasıl en uygun olarak ulaşabileceklerini düşünürler.

Kayseri Havaalanı Yeşilhisar başta olarak ülkemizin tüm havalimanlarında ve şehirlerinde uzun yıllara dayanan yolcu taşıma hizmetleri ve yer hizmetleri alanındaki tecrübesi ile günümüz koşulları ve ihtiyaçlarına uygun ulaşım hizmetleri yöntemlerini geliştirmeye ve müşterilerin Kayseri Havaalanı Yeşilhisar arası konforlu ucuz ivedi ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için 7 / 24 hizmet vermeye devam etmektedir.
Kayseri Havalimanı Yeşilhisar Otobüs Toplu Taşıma İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz havalimanından Yeşilhisar şehir merkezine otogara ve otellere her saat başı düzenli kalkan otobüs minibüs araçlarımızla gerçekleştirilen en ucuz ulaşım yolcu taşıma hizmetidir.Yolculuk süresi durma kalkma noktaları değişken olduğundan önceden kestirilemez
Kayseri Havaalanı Yeşilhisar Özel Taksi İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz havalimanında diğer yolcuları ve otobüs kalkış saatlerini beklemeden, zaman kaybetmeden gidecekleri yere hızlı güvenli konforlu ve ucuz bir şekilde ulaşmak isteyenler için idealdir.Yolculuk süresi önceden net olarak bilinir.
Kayseri Havalimanı Yeşilhisar Özel Vip Araçlar İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz havalimanında diğer yolcuları ve otobüs kalkış saatlerini beklemeden, zaman kaybetmeden gidecekleri yere hızlı güvenli konforlu ve ucuz bir şekilde içinde internet plazma tv ekranı gibi konforun bulunduğu özel dizayn lüks deri koltuklu binek ve minibüs araçlar Yeşilhisar içi gidecekleri yere ulaşmak isteyenler için idealdir. İş adamları ve beyaz yakalı vip yolcular için uygun bir hizmettir. Yolculuk süresi önceden net olarak bilinir.
Kayseri Havaalanı Yeşilhisar Özel Otobüs Minibüs İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz kongre toplantı seminer spor kafilesi vs gibi toplu hareketin olduğu büyük grupların Yeşilhisar ve Kayseri Havaalanı arası taşınması için idealdir. Grubunuzun sayısına yetecek ebatta otobüs ve minibüs araç filomuz sizi özel olarak Kayseri Havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden alıp Yeşilhisar içi gideceğiniz yere bırakır. Bu hizmeti havalimanına dönüş içinde kullanabilirsiniz.
Kayseri Havaalanı ( ASR ) Yeşilhisar arası ulaşım hizmetleri taksi otobüs minibüs limuzin metro toplu taşıma servis ile havalimanları şehir merkezi otogar tren istasyonu yat limanı oteller arası ucuz seyahat olanakları yöntemleri ve fiyatlar nasıl gidilir hakkında bilgiler.
Kayseri Merkez Kayseri Otogar Kayseri Tren Garı Nevşehir Göreme Ürgüp Kırşehir Hacıbektaş Kozaklı Mucur Boğazlıyan Uçhisar Avanos Ihlara Aksaray Eskil Şereflikoçhisar Develi Ereğli Ulukışla Yahyalı Güzelyurt Derinkuyu Kaymaklı Çavuşin Ortahisar Nevşehir Otogar Mustafapaşa Acıgöl Gülağaç Belisırma Hasan Dağı Erciyes Kayak Merkezi Konya Kayseri Niğde Çamardı Bor Hacılar İncesu Kocasinan Melikgazi Talas Akkışla Bünyan Develi Felahiye Özvatan Pınarbaşı Sarıoğlan Sarız Tomarza Yahyalı Yeşilhisar
Kayseri havalimanı Yeşilhisar transfer hizmetleri
Kayseri Yeşilhisar ulaşım
yolcu taşıma transfer Kayseri Yeşilhisar arası transfer servisi firması Kayseri Yeşilhisar