transfer hizmetleri Antalya Havalimanı Xanthos
Antalya Havalimanı Xanthos Transfer Hizmetleri

Antalya Xanthos transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Xanthos
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Antalya Havalimanı Xanthos
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Xanthos
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Antalya Havaalanı Xanthos
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Xanthos
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Antalya Havalimanı Xanthos
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Xanthos
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Antalya Havalimanı Xanthos
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Xanthos
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Antalya Havaalanı Xanthos
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Xanthos
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Antalya Havalimanı Xanthos
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Xanthos
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Antalya Havalimanı Xanthos
 
TürkiyeTransfer Yolcu Taşıma Antalya Havalimanı Xanthos
Havalimanı Ulaşım Servisi Antalya Havalimanı Xanthos

Antalya Havalimanı Xanthos Ulaşım Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Son yıllarda havayolu taşımacılığında artan yolcu sayısı havayolu ile ulaşım ve yolculuk yapmanın yaygınlaşması ile Antalya Havalimanı yolcu trafiğinin yaşandığı en kalabalık havalimanları arasında yerini almıştır.

Antalya Havalimanı iç hatlar ve dış hatlar terminallerine uçak ile gelen yolcuların en çok sorduğu sorulardan birkaçı " Antalya Havalimanı Xanthos nasıl gidilir, nasıl ulaşılır, nasıl giderim, havalimanından ne ile giderim, havaalanı ulaşım olanakları "...
Diğer havalimanlarında olduğu gibi Antalya Havaalanı Xanthos arası içinde yolcuların en çok ihtiyaç duydukları konulardan biriside ulaşımdır ve hemen hemen bütün yolcular Antalya havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminaline iniş yapınca Xanthos ve çevresi otellerine yazlıklarına evlerine şehir merkezine yat limanına otogara veya gidecekleri yere nasıl en uygun olarak ulaşabileceklerini düşünürler.

Antalya Havaalanı Xanthos başta olarak ülkemizin tüm havalimanlarında ve şehirlerinde uzun yıllara dayanan yolcu taşıma hizmetleri ve yer hizmetleri alanındaki tecrübesi ile günümüz koşulları ve ihtiyaçlarına uygun ulaşım hizmetleri yöntemlerini geliştirmeye ve müşterilerin Antalya Havaalanı Xanthos arası konforlu ucuz ivedi ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için 7 / 24 hizmet vermeye devam etmektedir.
Antalya Havalimanı Xanthos Otobüs Toplu Taşıma İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz havalimanından Xanthos şehir merkezine otogara ve otellere her saat başı düzenli kalkan otobüs minibüs araçlarımızla gerçekleştirilen en ucuz ulaşım yolcu taşıma hizmetidir.Yolculuk süresi durma kalkma noktaları değişken olduğundan önceden kestirilemez
Antalya Havaalanı Xanthos Özel Taksi İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz havalimanında diğer yolcuları ve otobüs kalkış saatlerini beklemeden, zaman kaybetmeden gidecekleri yere hızlı güvenli konforlu ve ucuz bir şekilde ulaşmak isteyenler için idealdir.Yolculuk süresi önceden net olarak bilinir.
Antalya Havalimanı Xanthos Özel Vip Araçlar İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz havalimanında diğer yolcuları ve otobüs kalkış saatlerini beklemeden, zaman kaybetmeden gidecekleri yere hızlı güvenli konforlu ve ucuz bir şekilde içinde internet plazma tv ekranı gibi konforun bulunduğu özel dizayn lüks deri koltuklu binek ve minibüs araçlar Xanthos içi gidecekleri yere ulaşmak isteyenler için idealdir. İş adamları ve beyaz yakalı vip yolcular için uygun bir hizmettir. Yolculuk süresi önceden net olarak bilinir.
Antalya Havaalanı Xanthos Özel Otobüs Minibüs İle Ulaşım Servisi : Bu servisimiz kongre toplantı seminer spor kafilesi vs gibi toplu hareketin olduğu büyük grupların Xanthos ve Antalya Havaalanı arası taşınması için idealdir. Grubunuzun sayısına yetecek ebatta otobüs ve minibüs araç filomuz sizi özel olarak Antalya Havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden alıp Xanthos içi gideceğiniz yere bırakır. Bu hizmeti havalimanına dönüş içinde kullanabilirsiniz.
Antalya Havaalanı ( AYT ) Xanthos arası ulaşım hizmetleri taksi otobüs minibüs limuzin metro toplu taşıma servis ile havalimanları şehir merkezi otogar tren istasyonu yat limanı oteller arası ucuz seyahat olanakları yöntemleri ve fiyatlar nasıl gidilir hakkında bilgiler.
Kalkan Patara Kınık Xanthos Letoon Pınara Gelemiş Kumluova Kaş Gökçeören Bezirgan Fethiye Gey Gavurağılı Kabak Koyu Ölüdeniz
antalya havalimanı Xanthos transfer hizmetleri
Antalya Xanthos ulaşım
yolcu taşıma transfer Antalya Xanthos arası transfer servisi firması Antalya Xanthos