Transfer hizmetleri Kapaklı Yenişehir Havalimanı Kapaklı ulaşım servisi
Kapaklı Yenişehir Havalimanı Transfer Hizmetleri

Kapaklı transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Yenişehir Havaalanı Kapaklı
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kapaklı
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Yenişehir Havalimanı Kapaklı
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kapaklı
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Yenişehir Havaalanı Kapaklı
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Kapaklı
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Yenişehir Havalimanı Kapaklı
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kapaklı
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Yenişehir Havalimanı Kapaklı
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kapaklı
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Yenişehir Havaalanı Kapaklı
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kapaklı
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Yenişehir Havaalanı Kapaklı
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kapaklı
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Kapaklı

Transfer Yolcu Taşıma Kapaklı
Yenişehir Havalimanı Ulaşım Servisi Kapaklı

Yenişehir Havalimanı Kapaklı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Bursa Yenişehir Havalimanı Kapaklı özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Bursa Yenişehir Havaalanı Kapaklı arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Bursa Yenişehir Havaalanı ve Kapaklı arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Bursa Yenişehir Havalimanı ile Kapaklı arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Bursa Yenişehir havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Kapaklı içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Kapaklı ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Yenişehir Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havaalanı Kapaklı arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Kapaklı içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Kapaklı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Yenişehir Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Yenişehir Havalimanı Kapaklı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kapaklı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kapaklı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Yenişehir Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bursa Yenişehir Havalimanı Kapaklı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kapaklı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kapaklı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bursa Yenişehir Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bursa Yenişehir Havalimanı Kapaklı arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Kapaklı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Bursa Yenişehir Kapaklı ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Bursa Merkez Gemlik Gürsu Kestel Mudanya Nilüfer Osmangazi Yıldırım Büyükorhan Harmancık İnegöl İznik Karacabey Keles Mustafakemalpaşa Orhaneli Orhangazi Yenişehir Uludağ Cumalıkızık Oylat Güzelyalı Yalova Armutlu Ketendere Yeniköy Manyas Erdek Susurluk kepsut Dursunbey Bandırma tavşanlı Domaniç Bozüyük Bilecik Söğüt Eskişehir Osmaneli Pamukova Çınarcık Esenköy Çiftlikköy Kapaklı Narlı Küçükkumla Çakırca Boyalıca Çanakkale Balıkesir Kütahya

Bursa Yenişehir havalimanı Kapaklı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Yenişehir havalimanı Kapaklı transfer hizmetleri
Kapaklı transfer
yolcu taşıma transfer Kapaklı transfer servisi firması Kapaklı