Transfer hizmetleri Vakfikebir Trabzon Havalimanı Vakfikebir ulaşım servisi
Vakfikebir Trabzon Havalimanı Transfer Hizmetleri

Vakfikebir transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Vakfikebir
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Vakfikebir
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havalimanı Vakfikebir
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Vakfikebir
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Vakfikebir
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Vakfikebir
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havalimanı Vakfikebir
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Vakfikebir
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havalimanı Vakfikebir
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Vakfikebir
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Vakfikebir
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Vakfikebir
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Vakfikebir
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Vakfikebir
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Vakfikebir

Trabzon havalimanı Vakfikebir transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Transfer Yolcu Taşıma Vakfikebir
Trabzon Havalimanı Ulaşım Servisi Vakfikebir

Trabzon Havalimanı Vakfikebir Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Trabzon Havalimanı Vakfikebir özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Trabzon Havaalanı Vakfikebir arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Trabzon Havaalanı ve Vakfikebir arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Trabzon Havalimanı ile Vakfikebir arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Trabzon havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Vakfikebir içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Vakfikebir ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Trabzon Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trabzon Havaalanı Vakfikebir arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Vakfikebir içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Vakfikebir içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Trabzon Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Trabzon Havalimanı Vakfikebir arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Vakfikebir içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Vakfikebir içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Trabzon Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Trabzon Havalimanı Vakfikebir arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Vakfikebir içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Vakfikebir içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Trabzon Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Trabzon Havalimanı Vakfikebir arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Vakfikebir içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Trabzon Vakfikebir ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler ve iller listesi :
Trabzon Merkez Akçaabat Araklı Arsin Beşikdüzü Şarli Çarşıbaşı İskefiye Çaykara Kadahor Dernekpazarı Düzköy Hayrat Köprübaşı Goneşara Maçka Of Sürmene Şalpazarı Ağasar Tonya Vakfıkebir Fol Yomra Trabzon Otogar Ayder Yaylası Artvin Giresun Ordu Rize Sinop Samsun Bayburt Hopa Hıdırnebi Kayabaşı İkizdere Pazar Sarp Sınır Kapısı Sümela Manastırı Uzungöl Yusufeli Zigana Zitaş Tatil Köyü İyidere Derepazarı Çayeli Fındıklı Arhavi  Batum Borçka Murgul Şavşat Güneysu Çamlıhemşin Kaçkar Dağları İspir Pazaryolu Tortum Erzurum Uzundere Aşkale Alucra Torul Kelkit Eynesil Görele Tirebolu Espiye Dereli Bulancak Gülyazı Piraziz Perşembe Fatsa Akuş Niksar Erbaa Taşova Ünye Terme Aybastı
Trabzon havalimanı Vakfikebir transfer hizmetleri
Vakfikebir transfer
yolcu taşıma transfer Vakfikebir transfer servisi firması Vakfikebir