Transfer hizmetleri Taşova Trabzon Havalimanı Taşova ulaşım servisi
Taşova Trabzon Havalimanı Transfer Hizmetleri

Taşova transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Taşova
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Taşova
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havalimanı Taşova
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Taşova
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Taşova
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Taşova
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havalimanı Taşova
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Taşova
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havalimanı Taşova
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Taşova
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Taşova
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Taşova
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Taşova
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Taşova
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Taşova

Trabzon havalimanı Taşova transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Transfer Yolcu Taşıma Taşova
Trabzon Havalimanı Ulaşım Servisi Taşova

Trabzon Havalimanı Taşova Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Trabzon Havalimanı Taşova özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Trabzon Havaalanı Taşova arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Trabzon Havaalanı ve Taşova arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Trabzon Havalimanı ile Taşova arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Trabzon havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Taşova içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Taşova ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Trabzon Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trabzon Havaalanı Taşova arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Taşova içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Taşova içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Trabzon Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Trabzon Havalimanı Taşova arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Taşova içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Taşova içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Trabzon Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Trabzon Havalimanı Taşova arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Taşova içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Taşova içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Trabzon Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Trabzon Havalimanı Taşova arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Taşova içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Trabzon Taşova ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler ve iller listesi :
Trabzon Merkez Akçaabat Araklı Arsin Beşikdüzü Şarli Çarşıbaşı İskefiye Çaykara Kadahor Dernekpazarı Düzköy Hayrat Köprübaşı Goneşara Maçka Of Sürmene Şalpazarı Ağasar Tonya Vakfıkebir Fol Yomra Trabzon Otogar Ayder Yaylası Artvin Giresun Ordu Rize Sinop Samsun Bayburt Hopa Hıdırnebi Kayabaşı İkizdere Pazar Sarp Sınır Kapısı Sümela Manastırı Uzungöl Yusufeli Zigana Zitaş Tatil Köyü İyidere Derepazarı Çayeli Fındıklı Arhavi  Batum Borçka Murgul Şavşat Güneysu Çamlıhemşin Kaçkar Dağları İspir Pazaryolu Tortum Erzurum Uzundere Aşkale Alucra Torul Kelkit Eynesil Görele Tirebolu Espiye Dereli Bulancak Gülyazı Piraziz Perşembe Fatsa Akuş Niksar Erbaa Taşova Ünye Terme Aybastı
Trabzon havalimanı Taşova transfer hizmetleri
Taşova transfer
yolcu taşıma transfer Taşova transfer servisi firması Taşova