Transfer hizmetleri Ayder Yaylası Trabzon Havalimanı Ayder Yaylası ulaşım servisi
Ayder Yaylası Trabzon Havalimanı Transfer Hizmetleri

Ayder Yaylası transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Ayder Yaylası
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ayder Yaylası
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havalimanı Ayder Yaylası
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ayder Yaylası
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Ayder Yaylası
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Ayder Yaylası
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havalimanı Ayder Yaylası
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Ayder Yaylası
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havalimanı Ayder Yaylası
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Ayder Yaylası
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Ayder Yaylası
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ayder Yaylası
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Trabzon Havaalanı Ayder Yaylası
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ayder Yaylası
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Ayder Yaylası

Trabzon havalimanı Ayder Yaylası transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Transfer Yolcu Taşıma Ayder Yaylası
Trabzon Havalimanı Ulaşım Servisi Ayder Yaylası

Trabzon Havalimanı Ayder Yaylası Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Trabzon Havalimanı Ayder Yaylası özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Trabzon Havaalanı Ayder Yaylası arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Trabzon Havaalanı ve Ayder Yaylası arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Trabzon Havalimanı ile Ayder Yaylası arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Trabzon havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Ayder Yaylası içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Ayder Yaylası ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Trabzon Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trabzon Havaalanı Ayder Yaylası arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Ayder Yaylası içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Ayder Yaylası içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Trabzon Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Trabzon Havalimanı Ayder Yaylası arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Ayder Yaylası içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Ayder Yaylası içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Trabzon Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Trabzon Havalimanı Ayder Yaylası arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Ayder Yaylası içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Ayder Yaylası içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Trabzon Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Trabzon Havalimanı Ayder Yaylası arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Ayder Yaylası içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Trabzon Ayder Yaylası ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler ve iller listesi :
Trabzon Merkez Akçaabat Araklı Arsin Beşikdüzü Şarli Çarşıbaşı İskefiye Çaykara Kadahor Dernekpazarı Düzköy Hayrat Köprübaşı Goneşara Maçka Of Sürmene Şalpazarı Ağasar Tonya Vakfıkebir Fol Yomra Trabzon Otogar Ayder Yaylası Artvin Giresun Ordu Rize Sinop Samsun Bayburt Hopa Hıdırnebi Kayabaşı İkizdere Pazar Sarp Sınır Kapısı Sümela Manastırı Uzungöl Yusufeli Zigana Zitaş Tatil Köyü İyidere Derepazarı Çayeli Fındıklı Arhavi  Batum Borçka Murgul Şavşat Güneysu Çamlıhemşin Kaçkar Dağları İspir Pazaryolu Tortum Erzurum Uzundere Aşkale Alucra Torul Kelkit Eynesil Görele Tirebolu Espiye Dereli Bulancak Gülyazı Piraziz Perşembe Fatsa Akuş Niksar Erbaa Taşova Ünye Terme Aybastı
Trabzon havalimanı Ayder Yaylası transfer hizmetleri
Ayder Yaylası transfer
yolcu taşıma transfer Ayder Yaylası transfer servisi firması Ayder Yaylası