transfer hizmetleri Tekirdağ
Tekirdağ Havalimanı Transfer Hizmetleri

Tekirdağ transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Tekirdağ
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Tekirdağ
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Tekirdağ
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Tekirdağ
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Tekirdağ
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Tekirdağ
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Tekirdağ
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Tekirdağ
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Tekirdağ
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Tekirdağ
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Tekirdağ
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Tekirdağ
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Tekirdağ
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Tekirdağ
 
Türkiye


Transfer Yolcu Taşıma Tekirdağ
Havalimanı Ulaşım Servisi Tekirdağ

Tekirdağ Havalimanı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Başta Tekirdağ Havaalanı ve Türkiye' deki tüm havalimanlarından, evinize, işinize veya otelinize, güvenli konforlu ve uygun fiyatlarda ulaşmanızı sağlıyoruz. Veya sizi kapınızdan alıp, havalimanına tam zamanında ulaştırıyoruz.
Firmamız uzun yıllar boyunca Tekirdağ ve Türkiye'de Turizm Taşımacılığı sektörü üzerine hizmetler veren profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir Türkiye'nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiştir.

Tekirdağ Havaalanı ve diğer tüm şehirlerde kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.


Tekirdağ Havalimanı Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm havalimanlarında kişiye özel araçlarla, evlerinden veya işyerlerinden havalimanına ya da havalimanından her yere sloganıyla misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunar.

Tekirdağ Havaalanı transfer hizmetlerimiz internet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher ( rezervasyon bileti ) oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir.

Tekirdağ Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırmak isteyen misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde Tekirdağ Havaalanı karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.
Tekirdağ havalimanı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ Merkez Tekirdağ Otogar Tekirdağ Tren Garı Tekirdağ Oganize Sanayi Çerkezköy Çorlu Hayrabolu Malkara Marmara Ereğlisi Muratlı Saray Şarköy Enez Edirne Havsa İpsala Keşan Lalapaşa Meriç Süloğlu Uzunköprü Kapıkule Kırklareli Babaeski Demirköy Kofçaz Lüleburgaz Pehlivanköy Pınarhisar Vize Kırklareli İğneada Hoşköy Mürefte Gelibolu Eceabat Çanakkale Gümüşyaka Değirmen Seymen Marmaracık Türkgücü Yeniçiftlik Yakuplu Kıyıköy Yalıköy Kumbağ Barbaros Uçmakdere Silivri Çatalca
Tekirdağ havalimanı transfer hizmetleri
yolcu taşıma transfer Tekirdağ transfer servisi firması Tekirdağ