Transfer hizmetleri Kale Süleyman Demirel Havalimanı Kale ulaşım servisi
Kale Süleyman Demirel Havalimanı Transfer Hizmetleri

Kale transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Süleyman Demirel Havaalanı Kale
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kale
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Süleyman Demirel Havalimanı Kale
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kale
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Süleyman Demirel Havaalanı Kale
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Kale
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Süleyman Demirel Havalimanı Kale
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kale
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Süleyman Demirel Havalimanı Kale
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kale
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Süleyman Demirel Havaalanı Kale
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kale
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Süleyman Demirel Havaalanı Kale
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kale
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Kale


Transfer Yolcu Taşıma Kale
Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Servisi Kale

Süleyman Demirel Havalimanı Kale Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Kale özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Isparta Süleyman Demirel Havaalanı Kale arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Isparta Süleyman Demirel Havaalanı ve Kale arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı ile Kale arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Isparta Süleyman Demirel havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Kale içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Kale ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Süleyman Demirel Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havaalanı Kale arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Kale içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Kale içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Süleyman Demirel Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Süleyman Demirel Havalimanı Kale arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kale içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kale içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Süleyman Demirel Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Kale arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kale içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kale içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Isparta Süleyman Demirel Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Kale arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Kale içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Isparta Süleyman Demirel Kale ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Isparta Otogar Burdur Isparta Merkez Davraz Yalvaç Gölhisar Bucak Eğirdir Ağlasun Çeltikçi Gelendost Keçiborlu Dinar Yenişarbademli Yeşilova Karamanlı Çavdır Tefenni Elmalı Korkuteli Barla Senirkent Şarkikaraağaç Kasımlar Sütçüler Çandır Sagalassos Lara Kundu Belek Boğazkent Manavgat Side Alanya Gazipaşa Kemer Olympos Kumluca Finike Adrasan Demre Kale Kaş Kalkan Patara Antalya Konyaaltı Kaleiçi Davraz Kayak Merkezi

Isparta Süleyman Demirel havalimanı Kale transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Süleyman Demirel havalimanı Kale transfer hizmetleri
Kale transfer
yolcu taşıma transfer Kale transfer servisi firması Kale