Transfer hizmetleri Midyat Şırnak Havalimanı Midyat ulaşım servisi
Midyat Şırnak Havalimanı Transfer Hizmetleri

Midyat transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şırnak Havaalanı Midyat
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Midyat
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şırnak Havalimanı Midyat
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Midyat
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şırnak Havaalanı Midyat
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Midyat
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şırnak Havalimanı Midyat
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Midyat
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şırnak Havalimanı Midyat
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Midyat
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şırnak Havaalanı Midyat
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Midyat
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şırnak Havaalanı Midyat
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Midyat
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Midyat

Transfer Yolcu Taşıma Midyat
Şırnak Havalimanı Ulaşım Servisi Midyat

Şırnak Havalimanı Midyat Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Şırnak Havalimanı Midyat özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Şırnak Havaalanı Midyat arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Şırnak Havaalanı ve Midyat arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Şırnak Havalimanı ile Midyat arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Şırnak havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Midyat içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Midyat ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Şırnak Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şırnak Havaalanı Midyat arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Midyat içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Midyat içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Şırnak Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Şırnak Havalimanı Midyat arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Midyat içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Midyat içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Şırnak Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Şırnak Havalimanı Midyat arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Midyat içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Midyat içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Şırnak Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Şırnak Havalimanı Midyat arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Midyat içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Şırnak Midyat ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler, iller listesi :
Şırnak Otogar Şırnak Merkez Beşiri Gercüş Hasankeyf Kozluk Sason Mardin Dargeçit Derik Kızıltepe Mazıdağı Midyat Nusaybin Ömerli Savur Yeşilli Kamışlı Şenyurt Beytüşşebap Cizre Güçlükonak İdil Silopi Uludere Roboski Aydınlar Baykan Eruh Kurtalan Pervari Şirvan Habur Şırnak Urfa Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Şanlıurfa Malatya Elazığ Bingöl Muş Batman Siirt Kurtalan Batman Bulanık Hasköy Korkut Malazgirt Varto Halil İbrahim TPAO Iraq Bağdat Musul Duhok Amedi Zakho Erbil Kerkük Süleymaniye Hakkari Yüksekova Şemdinli
Şırnak havalimanı Midyat transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Şırnak havalimanı Midyat transfer hizmetleri
Midyat transfer
yolcu taşıma transfer Midyat transfer servisi firması Midyat