transfer hizmetleri Sinop
Sinop Havalimanı Transfer Hizmetleri

Sinop transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Sinop
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Sinop
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Sinop
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Sinop
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Sinop
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Sinop
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Sinop
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Sinop
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Sinop
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Sinop
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Sinop
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Sinop
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Sinop
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Sinop
 
Türkiye

Sinop d2 belgeli araç firma

Transfer Yolcu Taşıma Sinop
Havalimanı Ulaşım Servisi Sinop

Sinop Havalimanı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Başta Sinop Havaalanı ve Türkiye' deki tüm havalimanlarından, evinize, işinize veya otelinize, güvenli konforlu ve uygun fiyatlarda ulaşmanızı sağlıyoruz. Veya sizi kapınızdan alıp, havalimanına tam zamanında ulaştırıyoruz.
Firmamız uzun yıllar boyunca Sinop ve Türkiye'de Turizm Taşımacılığı sektörü üzerine hizmetler veren profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir Türkiye'nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiştir.

Sinop Havaalanı ve diğer tüm şehirlerde kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.


Sinop Havalimanı Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm havalimanlarında kişiye özel araçlarla, evlerinden veya işyerlerinden havalimanına ya da havalimanından her yere sloganıyla misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunar.

Sinop Havaalanı transfer hizmetlerimiz internet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher ( rezervasyon bileti ) oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir.

Sinop Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırmak isteyen misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde Sinop Havaalanı karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.
Sinop havalimanı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
 Sinop havalimanı transfer hizmetleri
yolcu taşıma transfer Sinop transfer servisi firması Sinop