Transfer hizmetleri Şanlıurfa Merkez Şanlıurfa Havalimanı Şanlıurfa Merkez ulaşım servisi
Şanlıurfa Merkez Şanlıurfa Havalimanı Transfer Hizmetleri

Şanlıurfa Merkez transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şanlıurfa Havaalanı Şanlıurfa Merkez
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şanlıurfa Merkez
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şanlıurfa Havalimanı Şanlıurfa Merkez
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şanlıurfa Merkez
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şanlıurfa Havaalanı Şanlıurfa Merkez
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Şanlıurfa Merkez
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şanlıurfa Havalimanı Şanlıurfa Merkez
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Şanlıurfa Merkez
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şanlıurfa Havalimanı Şanlıurfa Merkez
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Şanlıurfa Merkez
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şanlıurfa Havaalanı Şanlıurfa Merkez
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şanlıurfa Merkez
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şanlıurfa Havaalanı Şanlıurfa Merkez
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şanlıurfa Merkez
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Şanlıurfa Merkez

Transfer Yolcu Taşıma Şanlıurfa Merkez
Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım Servisi Şanlıurfa Merkez

Şanlıurfa Havalimanı Şanlıurfa Merkez Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Şanlıurfa Havalimanı Şanlıurfa Merkez özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Şanlıurfa Havaalanı Şanlıurfa Merkez arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Şanlıurfa Havaalanı ve Şanlıurfa Merkez arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Şanlıurfa Havalimanı ile Şanlıurfa Merkez arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Şanlıurfa havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Şanlıurfa Merkez içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Şanlıurfa Merkez ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Şanlıurfa Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şanlıurfa Havaalanı Şanlıurfa Merkez arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Şanlıurfa Merkez içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Şanlıurfa Merkez içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Şanlıurfa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Şanlıurfa Havalimanı Şanlıurfa Merkez arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Şanlıurfa Merkez içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Şanlıurfa Merkez içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Şanlıurfa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Şanlıurfa Havalimanı Şanlıurfa Merkez arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Şanlıurfa Merkez içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Şanlıurfa Merkez içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Şanlıurfa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Şanlıurfa Havalimanı Şanlıurfa Merkez arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Şanlıurfa Merkez içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Şanlıurfa Şanlıurfa Merkez ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Şanlıurfa Otogar Şanlıurfa Merkez Urfa Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Kahramanmaraş Afşin Elbistan Göksun Türkoğlu Pazarcık  Kahta Besni Adıyaman Gölbaşı Çağlayancerit Andırın Kilis Elbeyli Öncüpınar Güveççi Musabeyli Kasab Karbeyaz Karkamış Gaziantep Nizip Yavuzeli Şahinbey Başpınar Oğuzeli Diyarbakır Mardin Kızıltepe Şenyurt Suriye Halep Şam Aleppo Latakia İdlib Hamah Homs Humus Iraq Tell Abiad Ras Al Ain Mürşitpınar Ayn Al Arab Irak
Şanlıurfa havalimanı Şanlıurfa Merkez transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Şanlıurfa havalimanı Şanlıurfa Merkez transfer hizmetleri
Şanlıurfa Merkez transfer
yolcu taşıma transfer Şanlıurfa Merkez transfer servisi firması Şanlıurfa Merkez