Transfer hizmetleri Samsun Otogar Samsun Havalimanı Samsun Otogar ulaşım servisi
Samsun Otogar Samsun Havalimanı Transfer Hizmetleri

Samsun Otogar transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Samsun Havaalanı Samsun Otogar
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Samsun Otogar
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Samsun Havalimanı Samsun Otogar
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Samsun Otogar
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Samsun Havaalanı Samsun Otogar
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Samsun Otogar
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Samsun Havalimanı Samsun Otogar
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Samsun Otogar
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Samsun Havalimanı Samsun Otogar
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Samsun Otogar
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Samsun Havaalanı Samsun Otogar
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Samsun Otogar
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Samsun Havaalanı Samsun Otogar
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Samsun Otogar
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Samsun Otogar

Samsun havalimanı Samsun Otogar transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Transfer Yolcu Taşıma Samsun Otogar
Samsun Havalimanı Ulaşım Servisi Samsun Otogar

Samsun Havalimanı Samsun Otogar Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Samsun Havalimanı Samsun Otogar özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Samsun Havaalanı Samsun Otogar arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Samsun Havaalanı ve Samsun Otogar arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Samsun Havalimanı ile Samsun Otogar arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Samsun havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Samsun Otogar içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Samsun Otogar ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Samsun Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Samsun Havaalanı Samsun Otogar arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Samsun Otogar içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Samsun Otogar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Samsun Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Samsun Havalimanı Samsun Otogar arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Samsun Otogar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Samsun Otogar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Samsun Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Samsun Havalimanı Samsun Otogar arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Samsun Otogar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Samsun Otogar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Samsun Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Samsun Havalimanı Samsun Otogar arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Samsun Otogar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Samsun Samsun Otogar ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Samsun Otogar Samsun Merkez Atakum Canik İlkadım Tekkeköy Alaçam Asarcık Ayvacık Bafra Çarşamba Havza Kavak Ladik Ondokuzmayıs Salıpazarı Terme Vezirköprü Yakakent Sinop Ayancık Boyabat Dikmen Durağan Erfelek Gerze Saraydüzü Türkeli Çorum Alaca Bayat Boğazkale Dodurga İskilip Kargı Laçin Mecitözü Oğuzlar Ortaköy Osmancık Sungurlu Uğurludağ Tokat Almus Artova Başçiftlik Erbaa Niksar Pazar Reşadiye Sulusaray Turhal Yeşilyurt Zile Ordu Akkuş Aybastı Çamaş Çatalpınar Çaybaşı Fatsa Gölköy Gülyalı Gürgentepe İkizce Kabadüz Kabataş Korgan Kumru Mesudiye Perşembe Ulubey Ünye Giresun Bulancak Espiye Amasya Kastamonu Taşova Merzifon Gümüşhacıköy Suluova Taşova İnebolu Taşköprü Ilgaz Tosya Safranbolu Karabük Çankırı Cide Zonguldak Zara Suşehri Gümüşhane Bayburt Şebinkarahisar Kelkit Torul Koyulhisar
Samsun havalimanı Samsun Otogar transfer hizmetleri
Samsun Otogar transfer
yolcu taşıma transfer Samsun Otogar transfer servisi firması Samsun Otogar