Transfer hizmetleri Mezopotamya Mardin Havalimanı Mezopotamya ulaşım servisi
Mezopotamya Mardin Havalimanı Transfer Hizmetleri

Mezopotamya transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havaalanı Mezopotamya
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Mezopotamya
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havalimanı Mezopotamya
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Mezopotamya
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havaalanı Mezopotamya
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Mezopotamya
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havalimanı Mezopotamya
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Mezopotamya
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havalimanı Mezopotamya
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Mezopotamya
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havaalanı Mezopotamya
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Mezopotamya
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havaalanı Mezopotamya
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Mezopotamya
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Mezopotamya

Mardin havalimanı Mezopotamya transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Transfer Yolcu Taşıma Mezopotamya
Mardin Havalimanı Ulaşım Servisi Mezopotamya

Mardin Havalimanı Mezopotamya Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Mardin Havalimanı Mezopotamya özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Mardin Havaalanı Mezopotamya arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Mardin Havaalanı ve Mezopotamya arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Mardin Havalimanı ile Mezopotamya arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Mardin havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Mezopotamya içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Mezopotamya ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Mardin Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mardin Havaalanı Mezopotamya arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Mezopotamya içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Mezopotamya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Mardin Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Mardin Havalimanı Mezopotamya arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Mezopotamya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Mezopotamya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Mardin Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Mardin Havalimanı Mezopotamya arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Mezopotamya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Mezopotamya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Mardin Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Mardin Havalimanı Mezopotamya arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Mezopotamya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Mardin Mezopotamya ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler :
Mardin Otogar Mardin Merkez Dargeçit Derik Kızıltepe Mazıdağı Midyat Nusaybin Ömerli Savur Yeşilli Kamışlı Şenyurt Beytüşşebap Cizre Güçlükonak İdil Silopi Uludere Roboski Aydınlar Baykan Eruh Kurtalan Pervari Şirvan Habur Bağlar Amed Diyarbekir Mezopotamya Sur Yenişehir Kayapınar Bismil Çermik Çınar Çüngüş Dicle Eğil Ergani Hani Hazro Kocaköy Kulp Lice Silvan Perenco Urfa Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Şanlıurfa Malatya Elazığ Bingöl Muş Batman Siirt Kurtalan Mardin Bulanık Hasköy Korkut Malazgirt Varto Beşiri Gercüş Hasankeyf Kozluk Sason Halil İbrahim TPAO Iraq Bağdat Musul Duhok Amedi Zakho Erbil Kerkük Süleymaniye Hakkari Yüksekova Şemdinli
Mardin havalimanı Mezopotamya transfer hizmetleri
Mezopotamya transfer
yolcu taşıma transfer Mezopotamya transfer servisi firması Mezopotamya