Transfer hizmetleri Dicle Mardin Havalimanı Dicle ulaşım servisi
Dicle Mardin Havalimanı Transfer Hizmetleri

Dicle transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havaalanı Dicle
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Dicle
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havalimanı Dicle
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Dicle
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havaalanı Dicle
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Dicle
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havalimanı Dicle
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Dicle
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havalimanı Dicle
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Dicle
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havaalanı Dicle
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Dicle
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Mardin Havaalanı Dicle
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Dicle
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Dicle

Mardin havalimanı Dicle transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Transfer Yolcu Taşıma Dicle
Mardin Havalimanı Ulaşım Servisi Dicle

Mardin Havalimanı Dicle Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Mardin Havalimanı Dicle özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Mardin Havaalanı Dicle arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Mardin Havaalanı ve Dicle arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Mardin Havalimanı ile Dicle arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Mardin havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Dicle içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Dicle ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Mardin Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mardin Havaalanı Dicle arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Dicle içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Dicle içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Mardin Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Mardin Havalimanı Dicle arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Dicle içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Dicle içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Mardin Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Mardin Havalimanı Dicle arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Dicle içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Dicle içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Mardin Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Mardin Havalimanı Dicle arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Dicle içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Mardin Dicle ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler :
Mardin Otogar Mardin Merkez Dargeçit Derik Kızıltepe Mazıdağı Midyat Nusaybin Ömerli Savur Yeşilli Kamışlı Şenyurt Beytüşşebap Cizre Güçlükonak İdil Silopi Uludere Roboski Aydınlar Baykan Eruh Kurtalan Pervari Şirvan Habur Bağlar Amed Diyarbekir Mezopotamya Sur Yenişehir Kayapınar Bismil Çermik Çınar Çüngüş Dicle Eğil Ergani Hani Hazro Kocaköy Kulp Lice Silvan Perenco Urfa Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Şanlıurfa Malatya Elazığ Bingöl Muş Batman Siirt Kurtalan Mardin Bulanık Hasköy Korkut Malazgirt Varto Beşiri Gercüş Hasankeyf Kozluk Sason Halil İbrahim TPAO Iraq Bağdat Musul Duhok Amedi Zakho Erbil Kerkük Süleymaniye Hakkari Yüksekova Şemdinli
Mardin havalimanı Dicle transfer hizmetleri
Dicle transfer
yolcu taşıma transfer Dicle transfer servisi firması Dicle