transfer hizmetleri Konya
Konya Havalimanı Transfer Hizmetleri

Konya transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Konya
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Konya
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Konya
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Konya
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Konya
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Konya
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Konya
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Konya
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Konya
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Konya
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Konya
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Konya
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Konya
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Konya
 
Konya Türkiye

Konya havalimanı d2 belgeli araç

Transfer Yolcu Taşıma Konya
Havalimanı Ulaşım Servisi Konya

Konya Havalimanı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Başta Konya Havaalanı ve Türkiye' deki tüm havalimanlarından, evinize, işinize veya otelinize, güvenli konforlu ve uygun fiyatlarda ulaşmanızı sağlıyoruz. Veya sizi kapınızdan alıp, havalimanına tam zamanında ulaştırıyoruz.
Firmamız uzun yıllar boyunca Konya ve Türkiye'de Turizm Taşımacılığı sektörü üzerine hizmetler veren profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir Türkiye'nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiştir.

Konya Havaalanı ve diğer tüm şehirlerde kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.


Konya Havalimanı Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm havalimanlarında kişiye özel araçlarla, evlerinden veya işyerlerinden havalimanına ya da havalimanından her yere sloganıyla misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunar.

Konya Havaalanı transfer hizmetlerimiz internet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher ( rezervasyon bileti ) oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir.

Konya Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırmak isteyen misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde Konya Havaalanı karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.
Konya havalimanı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Konya Merkez Konya Tren Garı Karatay Nalçacı Yazır Yenikent Sille Havzan Yaka Hocacihan Anıt Meram Selçuklu Ahırlı Akören Akşehir Altınekin Beyşehir Bozkır Cihanbeyli Çeltik Çumra Derbent Derebucak Doğanhisar Emirgazi Ereğli Güneysınır Hadim Halkapınar Hüyük Ilgın Kadınhanı Karapınar Kulu Sarayönü Seydişehir Taşkent Tuzlukçu Yalıhüyük Yunak Karaman Ayrancı Başyayla Ermenek Kazımkarabekir Sarıveliler Kazancı Güneyyurt Sudurağı Tepebaşı Göktepe Akçaşehir Taşkale Kılbasan Bucakkışla Aksaray Ağaçören Eskil Gülağaç Güzelyurt Ortaköy Sarıyahşi Huğlu Sarıyahşi Yenişarbademli Gelendost Şarkıkaraağaç Afyon Afyonkarahisar Çay Sultandağı Yalvaç Mut Başak Kaşınhanı Karasınır Hotamış Argıthanı Niğde Bor
Konya havalimanı transfer hizmetleri
yolcu taşıma transfer Konya transfer servisi firması Konya