Transfer hizmetleri Kaz Dağları Kocaseyit Havalimanı Kaz Dağları ulaşım servisi
Kaz Dağları Kocaseyit Havalimanı Transfer Hizmetleri

Kaz Dağları transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kocaseyit Havaalanı Kaz Dağları
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kaz Dağları
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kocaseyit Havalimanı Kaz Dağları
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kaz Dağları
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kocaseyit Havaalanı Kaz Dağları
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Kaz Dağları
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kocaseyit Havalimanı Kaz Dağları
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kaz Dağları
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kocaseyit Havalimanı Kaz Dağları
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kaz Dağları
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kocaseyit Havaalanı Kaz Dağları
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kaz Dağları
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kocaseyit Havaalanı Kaz Dağları
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kaz Dağları
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Kaz Dağları

Transfer Yolcu Taşıma Kaz Dağları
Kocaseyit Havalimanı Ulaşım Servisi Kaz Dağları

Kocaseyit Havalimanı Kaz Dağları Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Edremit Kocaseyit Havalimanı Kaz Dağları özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Edremit Kocaseyit Havaalanı Kaz Dağları arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Edremit Kocaseyit Havaalanı ve Kaz Dağları arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Edremit Kocaseyit Havalimanı ile Kaz Dağları arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Edremit Kocaseyit havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Kaz Dağları içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Kaz Dağları ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Kocaseyit Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Edremit Kocaseyit Havaalanı Kaz Dağları arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Kaz Dağları içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Kaz Dağları içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kocaseyit Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kocaseyit Havalimanı Kaz Dağları arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kaz Dağları içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kaz Dağları içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kocaseyit Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Edremit Kocaseyit Havalimanı Kaz Dağları arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kaz Dağları içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kaz Dağları içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Edremit Kocaseyit Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Edremit Kocaseyit Havalimanı Kaz Dağları arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Kaz Dağları içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Edremit Kocaseyit Kaz Dağları ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Edremit Merkez Ayvalık Gömeç Akçay Altınoluk Küçükköy Assos Behramkale Kaz Dağları Kaz Dağı Bostancı Burhaniye Taylıeli Pelitköy Karaağaç Keremköy Cunda Altınova Kabakum Dikili Havran İvrindi Balya Yenice Çan Çanakkale Bayramiç Küçükkuyu Mıhlı Ayvacık Gülpınar Babakale Kösedere Geyikli Savaştepe Bigadiç Kırkağaç Bergama İzmir Susurluk Kepsut Dursunbey Manyas Kocaseyit

Edremit Kocaseyit havalimanı Kaz Dağları transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Kocaseyit havalimanı Kaz Dağları transfer hizmetleri
Kaz Dağları transfer
yolcu taşıma transfer Kaz Dağları transfer servisi firması Kaz Dağları