Transfer hizmetleri Kayseri Merkez Kayseri Havalimanı Kayseri Merkez ulaşım servisi
Kayseri Merkez Kayseri Havalimanı Transfer Hizmetleri

Kayseri Merkez transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havaalanı Kayseri Merkez
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Merkez
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havalimanı Kayseri Merkez
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Merkez
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havaalanı Kayseri Merkez
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Merkez
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havalimanı Kayseri Merkez
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Merkez
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havalimanı Kayseri Merkez
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Merkez
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havaalanı Kayseri Merkez
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Merkez
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kayseri Havaalanı Kayseri Merkez
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kayseri Merkez
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Kayseri Merkez

Transfer Yolcu Taşıma Kayseri Merkez
Kayseri Havalimanı Ulaşım Servisi Kayseri Merkez

Kayseri Havalimanı Kayseri Merkez Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Kayseri Havalimanı Kayseri Merkez özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Kayseri Havaalanı Kayseri Merkez arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Kayseri Havaalanı ve Kayseri Merkez arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Kayseri Havalimanı ile Kayseri Merkez arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Kayseri havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Kayseri Merkez içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Kayseri Merkez ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Kayseri Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kayseri Havaalanı Kayseri Merkez arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Kayseri Merkez içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Kayseri Merkez içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kayseri Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kayseri Havalimanı Kayseri Merkez arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kayseri Merkez içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kayseri Merkez içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kayseri Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kayseri Havalimanı Kayseri Merkez arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kayseri Merkez içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kayseri Merkez içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kayseri Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kayseri Havalimanı Kayseri Merkez arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Kayseri Merkez içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Kayseri Kayseri Merkez ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler :
Kayseri Merkez Nevşehir Göreme Ürgüp Kırşehir Hacıbektaş Kozaklı Mucur Boğazlıyan Uçhisar Avanos Ihlara Aksaray Eskil Şereflikoçhisar Develi Ereğli Ulukışla Yahyalı Güzelyurt Derinkuyu Kaymaklı Çavuşin Ortahisar Kayseri Otogar Mustafapaşa Acıgöl Gülağaç Belisırma Hasan Dağı  Erciyes Kayak Merkezi Konya Kayseri Niğde Çamardı Bor Hacılar İncesu Kocasinan Melikgazi Talas Akkışla Bünyan Develi Felahiye Özvatan Pınarbaşı Sarıoğlan Sarız Tomarza Yahyalı Yeşilhisar
Kayseri havalimanı Kayseri Merkez transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Kayseri havalimanı Kayseri Merkez transfer hizmetleri
Kayseri Merkez transfer
yolcu taşıma transfer Kayseri Merkez transfer servisi firması Kayseri Merkez