Transfer hizmetleri Karayazı Kars Havalimanı Karayazı ulaşım servisi
Karayazı Kars Havalimanı Transfer Hizmetleri

Karayazı transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Karayazı
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Karayazı
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havalimanı Karayazı
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Karayazı
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Karayazı
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Karayazı
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havalimanı Karayazı
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Karayazı
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havalimanı Karayazı
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Karayazı
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Karayazı
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Karayazı
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Karayazı
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Karayazı
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Karayazı

Kars havalimanı Karayazı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Transfer Yolcu Taşıma Karayazı
Kars Havalimanı Ulaşım Servisi Karayazı

Kars Havalimanı Karayazı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Kars Havalimanı Karayazı özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Kars Havaalanı Karayazı arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Kars Havaalanı ve Karayazı arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Kars Havalimanı ile Karayazı arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Kars havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Karayazı içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Karayazı ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Kars Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kars Havaalanı Karayazı arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Karayazı içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Karayazı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kars Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kars Havalimanı Karayazı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Karayazı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Karayazı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kars Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kars Havalimanı Karayazı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Karayazı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Karayazı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kars Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kars Havalimanı Karayazı arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Karayazı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Kars Karayazı ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Kars Merkez Ardahan Iğdır Ağrı Artvin Erzurum Nahçivan Gürcistan Tiflis Ermenistan Erivan Akyaka Arpaçay Digor Kağızman Sarıkamış Selim Susuz Diyadin Doğubeyazıt Eleşkirt Hamur Patnos Taşlıçay Tutak Çıldır Damal Göle Hanak Posof Aralık Karakoyunlu Tuzluca Ardanuç Arhavi Borçka Hopa Murgul Şavşat Yusufeli Aziziye Palandöken Yakutiye Aşkale Çat Hınıs Horasan İspir Karaçoban Karayazı Köprüköy Narman Oltu Olur Pasinler Pazaryolu Şenkaya Tekman Tortum Uzundere Türkgözü Sınır Kapısı Aktaş Sınır Kapısı Akyaka Sınır Kapısı Dilucu Sınır Kapısı Gürbulak Sınır Kapısı Canbaz Sınır Kapısı İran Tebriz
Kars havalimanı Karayazı transfer hizmetleri
Karayazı transfer
yolcu taşıma transfer Karayazı transfer servisi firması Karayazı