Transfer hizmetleri Gürcistan Kars Havalimanı Gürcistan ulaşım servisi
Gürcistan Kars Havalimanı Transfer Hizmetleri

Gürcistan transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Gürcistan
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Gürcistan
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havalimanı Gürcistan
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Gürcistan
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Gürcistan
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Gürcistan
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havalimanı Gürcistan
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Gürcistan
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havalimanı Gürcistan
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Gürcistan
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Gürcistan
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Gürcistan
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Gürcistan
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Gürcistan
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Gürcistan

Kars havalimanı Gürcistan transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Transfer Yolcu Taşıma Gürcistan
Kars Havalimanı Ulaşım Servisi Gürcistan

Kars Havalimanı Gürcistan Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Kars Havalimanı Gürcistan özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Kars Havaalanı Gürcistan arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Kars Havaalanı ve Gürcistan arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Kars Havalimanı ile Gürcistan arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Kars havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Gürcistan içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Gürcistan ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Kars Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kars Havaalanı Gürcistan arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Gürcistan içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Gürcistan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kars Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kars Havalimanı Gürcistan arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Gürcistan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Gürcistan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kars Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kars Havalimanı Gürcistan arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Gürcistan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Gürcistan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kars Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kars Havalimanı Gürcistan arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Gürcistan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Kars Gürcistan ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Kars Merkez Ardahan Iğdır Ağrı Artvin Erzurum Nahçivan Gürcistan Tiflis Ermenistan Erivan Akyaka Arpaçay Digor Kağızman Sarıkamış Selim Susuz Diyadin Doğubeyazıt Eleşkirt Hamur Patnos Taşlıçay Tutak Çıldır Damal Göle Hanak Posof Aralık Karakoyunlu Tuzluca Ardanuç Arhavi Borçka Hopa Murgul Şavşat Yusufeli Aziziye Palandöken Yakutiye Aşkale Çat Hınıs Horasan İspir Karaçoban Karayazı Köprüköy Narman Oltu Olur Pasinler Pazaryolu Şenkaya Tekman Tortum Uzundere Türkgözü Sınır Kapısı Aktaş Sınır Kapısı Akyaka Sınır Kapısı Dilucu Sınır Kapısı Gürbulak Sınır Kapısı Canbaz Sınır Kapısı İran Tebriz
Kars havalimanı Gürcistan transfer hizmetleri
Gürcistan transfer
yolcu taşıma transfer Gürcistan transfer servisi firması Gürcistan