Transfer hizmetleri Canbaz Sınır Kapısı Kars Havalimanı Canbaz Sınır Kapısı ulaşım servisi
Canbaz Sınır Kapısı Kars Havalimanı Transfer Hizmetleri

Canbaz Sınır Kapısı transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Canbaz Sınır Kapısı
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Canbaz Sınır Kapısı
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havalimanı Canbaz Sınır Kapısı
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Canbaz Sınır Kapısı
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Canbaz Sınır Kapısı
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Canbaz Sınır Kapısı
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havalimanı Canbaz Sınır Kapısı
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Canbaz Sınır Kapısı
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havalimanı Canbaz Sınır Kapısı
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Canbaz Sınır Kapısı
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Canbaz Sınır Kapısı
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Canbaz Sınır Kapısı
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Kars Havaalanı Canbaz Sınır Kapısı
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Canbaz Sınır Kapısı
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Canbaz Sınır Kapısı

Kars havalimanı Canbaz Sınır Kapısı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Transfer Yolcu Taşıma Canbaz Sınır Kapısı
Kars Havalimanı Ulaşım Servisi Canbaz Sınır Kapısı

Kars Havalimanı Canbaz Sınır Kapısı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Kars Havalimanı Canbaz Sınır Kapısı özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Kars Havaalanı Canbaz Sınır Kapısı arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Kars Havaalanı ve Canbaz Sınır Kapısı arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Kars Havalimanı ile Canbaz Sınır Kapısı arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Kars havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Canbaz Sınır Kapısı içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Canbaz Sınır Kapısı ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Kars Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kars Havaalanı Canbaz Sınır Kapısı arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Canbaz Sınır Kapısı içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Canbaz Sınır Kapısı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kars Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kars Havalimanı Canbaz Sınır Kapısı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Canbaz Sınır Kapısı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Canbaz Sınır Kapısı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kars Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kars Havalimanı Canbaz Sınır Kapısı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Canbaz Sınır Kapısı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Canbaz Sınır Kapısı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Kars Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Kars Havalimanı Canbaz Sınır Kapısı arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Canbaz Sınır Kapısı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Kars Canbaz Sınır Kapısı ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Kars Merkez Ardahan Iğdır Ağrı Artvin Erzurum Nahçivan Gürcistan Tiflis Ermenistan Erivan Akyaka Arpaçay Digor Kağızman Sarıkamış Selim Susuz Diyadin Doğubeyazıt Eleşkirt Hamur Patnos Taşlıçay Tutak Çıldır Damal Göle Hanak Posof Aralık Karakoyunlu Tuzluca Ardanuç Arhavi Borçka Hopa Murgul Şavşat Yusufeli Aziziye Palandöken Yakutiye Aşkale Çat Hınıs Horasan İspir Karaçoban Karayazı Köprüköy Narman Oltu Olur Pasinler Pazaryolu Şenkaya Tekman Tortum Uzundere Türkgözü Sınır Kapısı Aktaş Sınır Kapısı Akyaka Sınır Kapısı Dilucu Sınır Kapısı Gürbulak Sınır Kapısı Canbaz Sınır Kapısı İran Tebriz
Kars havalimanı Canbaz Sınır Kapısı transfer hizmetleri
Canbaz Sınır Kapısı transfer
yolcu taşıma transfer Canbaz Sınır Kapısı transfer servisi firması Canbaz Sınır Kapısı