transfer hizmetleri İzmit
İzmit Havalimanı Transfer Hizmetleri

İzmit transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri İzmit
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi İzmit
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri İzmit
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi İzmit
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri İzmit
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi İzmit
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri İzmit
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi İzmit
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri İzmit
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi İzmit
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri İzmit
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi İzmit
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri İzmit
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi İzmit
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç İzmit Havalimanı

Transfer Yolcu Taşıma İzmit
Havalimanı Ulaşım Servisi İzmit

İzmit Havalimanı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Başta İzmit Havaalanı ve Türkiye' deki tüm havalimanlarından, evinize, işinize veya otelinize, güvenli konforlu ve uygun fiyatlarda ulaşmanızı sağlıyoruz. Veya sizi kapınızdan alıp, havalimanına tam zamanında ulaştırıyoruz.
Firmamız uzun yıllar boyunca İzmit ve Türkiye'de Turizm Taşımacılığı sektörü üzerine hizmetler veren profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir Türkiye'nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiştir.

İzmit Havaalanı ve diğer tüm şehirlerde kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.


İzmit Havalimanı Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm havalimanlarında kişiye özel araçlarla, evlerinden veya işyerlerinden havalimanına ya da havalimanından her yere sloganıyla misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunar.

İzmit Havaalanı transfer hizmetlerimiz internet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher ( rezervasyon bileti ) oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir.

İzmit Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırmak isteyen misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde İzmit Havaalanı karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.
İzmit havalimanı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
 
İzmit havalimanı transfer hizmetleri
yolcu taşıma transfer İzmit transfer servisi firması İzmit