transfer hizmetleri Iğdır
Iğdır Havalimanı Transfer Hizmetleri

Iğdır transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Iğdır
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Iğdır
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Iğdır
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Iğdır
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Iğdır
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Iğdır
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Iğdır
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Iğdır
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Iğdır
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Iğdır
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Iğdır
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Iğdır
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Iğdır
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Iğdır
 
Türkiye


Transfer Yolcu Taşıma Iğdır
Havalimanı Ulaşım Servisi Iğdır

Iğdır Havalimanı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Başta Iğdır Havaalanı ve Türkiye' deki tüm havalimanlarından, evinize, işinize veya otelinize, güvenli konforlu ve uygun fiyatlarda ulaşmanızı sağlıyoruz. Veya sizi kapınızdan alıp, havalimanına tam zamanında ulaştırıyoruz.
Firmamız uzun yıllar boyunca Iğdır ve Türkiye'de Turizm Taşımacılığı sektörü üzerine hizmetler veren profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir Türkiye'nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiştir.

Iğdır Havaalanı ve diğer tüm şehirlerde kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.


Iğdır Havalimanı Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm havalimanlarında kişiye özel araçlarla, evlerinden veya işyerlerinden havalimanına ya da havalimanından her yere sloganıyla misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunar.

Iğdır Havaalanı transfer hizmetlerimiz internet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher ( rezervasyon bileti ) oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir.

Iğdır Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırmak isteyen misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde Iğdır Havaalanı karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.
Iğdır havalimanı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Iğdır Merkez Iğdır Otogar Alican Sınır Kapısı Aralık Karakoyunlu Tuzluca Ermenistan Yerevan Erivan Ararat Armavir Gyumri Ashtarak Artashat Ardahan Çıldır Damal Göle Hanak Posof Kars Akyaka Arpaçay Digor Kağızman Sarıkamış Selim Susuz Ağrı Diyadin Doğubeyazıt Eleşkirt Hamur Patnos Taşlıçay Tutak Gürbulak Nakhichevan Nahçivan Tabriz Tebriz Türkgözü Aktaş Canbaz Dilucu Horasan Pasinler Erzurum Narman Şenkaya Oltu Tortum Yusufeli
Iğdır havalimanı transfer hizmetleri
yolcu taşıma transfer Iğdır transfer servisi firması Iğdır