Transfer hizmetleri Kızıltepe Gap Havalimanı Kızıltepe ulaşım servisi
Kızıltepe Gap Havalimanı Transfer Hizmetleri

Kızıltepe transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Kızıltepe
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kızıltepe
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havalimanı Kızıltepe
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kızıltepe
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Kızıltepe
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Kızıltepe
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havalimanı Kızıltepe
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kızıltepe
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havalimanı Kızıltepe
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kızıltepe
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Kızıltepe
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kızıltepe
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Kızıltepe
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kızıltepe
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Kızıltepe

Transfer Yolcu Taşıma Kızıltepe
Gap Havalimanı Ulaşım Servisi Kızıltepe

Gap Havalimanı Kızıltepe Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Urfa Gap Havalimanı Kızıltepe özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Urfa Gap Havaalanı Kızıltepe arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Urfa Gap Havaalanı ve Kızıltepe arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Urfa Gap Havalimanı ile Kızıltepe arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Urfa Gap havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Kızıltepe içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Kızıltepe ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Gap Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Urfa Gap Havaalanı Kızıltepe arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Kızıltepe içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Kızıltepe içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Gap Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Gap Havalimanı Kızıltepe arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kızıltepe içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kızıltepe içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Gap Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Urfa Gap Havalimanı Kızıltepe arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kızıltepe içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kızıltepe içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Urfa Gap Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Urfa Gap Havalimanı Kızıltepe arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Kızıltepe içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Urfa Gap Kızıltepe ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Şanlıurfa Otogar Şanlıurfa Tren Garı Şanlıurfa Merkez Urfa Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Kahramanmaraş Afşin Elbistan Göksun Türkoğlu Pazarcık  Kahta Besni Adıyaman Gölbaşı Çağlayancerit Andırın Kilis Elbeyli Öncüpınar Güveççi Musabeyli Kasab Karbeyaz Karkamış Gaziantep Nizip Yavuzeli Şahinbey Başpınar Oğuzeli Diyarbakır Mardin Kızıltepe Şenyurt Suriye Halep Şam Aleppo Latakia İdlib Hamah Homs Humus Iraq Tell Abiad Ras Al Ain Mürşitpınar Ayn Al Arab Irak

Urfa Gap havalimanı Kızıltepe transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Gap havalimanı Kızıltepe transfer hizmetleri
Kızıltepe transfer
yolcu taşıma transfer Kızıltepe transfer servisi firması Kızıltepe