Transfer hizmetleri Karbeyaz Gap Havalimanı Karbeyaz ulaşım servisi
Karbeyaz Gap Havalimanı Transfer Hizmetleri

Karbeyaz transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Karbeyaz
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Karbeyaz
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havalimanı Karbeyaz
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Karbeyaz
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Karbeyaz
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Karbeyaz
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havalimanı Karbeyaz
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Karbeyaz
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havalimanı Karbeyaz
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Karbeyaz
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Karbeyaz
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Karbeyaz
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Karbeyaz
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Karbeyaz
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Karbeyaz

Transfer Yolcu Taşıma Karbeyaz
Gap Havalimanı Ulaşım Servisi Karbeyaz

Gap Havalimanı Karbeyaz Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Urfa Gap Havalimanı Karbeyaz özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Urfa Gap Havaalanı Karbeyaz arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Urfa Gap Havaalanı ve Karbeyaz arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Urfa Gap Havalimanı ile Karbeyaz arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Urfa Gap havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Karbeyaz içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Karbeyaz ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Gap Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Urfa Gap Havaalanı Karbeyaz arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Karbeyaz içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Karbeyaz içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Gap Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Gap Havalimanı Karbeyaz arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Karbeyaz içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Karbeyaz içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Gap Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Urfa Gap Havalimanı Karbeyaz arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Karbeyaz içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Karbeyaz içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Urfa Gap Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Urfa Gap Havalimanı Karbeyaz arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Karbeyaz içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Urfa Gap Karbeyaz ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Şanlıurfa Otogar Şanlıurfa Tren Garı Şanlıurfa Merkez Urfa Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Kahramanmaraş Afşin Elbistan Göksun Türkoğlu Pazarcık  Kahta Besni Adıyaman Gölbaşı Çağlayancerit Andırın Kilis Elbeyli Öncüpınar Güveççi Musabeyli Kasab Karbeyaz Karkamış Gaziantep Nizip Yavuzeli Şahinbey Başpınar Oğuzeli Diyarbakır Mardin Kızıltepe Şenyurt Suriye Halep Şam Aleppo Latakia İdlib Hamah Homs Humus Iraq Tell Abiad Ras Al Ain Mürşitpınar Ayn Al Arab Irak

Urfa Gap havalimanı Karbeyaz transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Gap havalimanı Karbeyaz transfer hizmetleri
Karbeyaz transfer
yolcu taşıma transfer Karbeyaz transfer servisi firması Karbeyaz