Transfer hizmetleri Afşin Gap Havalimanı Afşin ulaşım servisi
Afşin Gap Havalimanı Transfer Hizmetleri

Afşin transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Afşin
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afşin
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havalimanı Afşin
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afşin
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Afşin
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Afşin
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havalimanı Afşin
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Afşin
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havalimanı Afşin
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Afşin
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Afşin
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afşin
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Gap Havaalanı Afşin
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afşin
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Afşin

Transfer Yolcu Taşıma Afşin
Gap Havalimanı Ulaşım Servisi Afşin

Gap Havalimanı Afşin Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Urfa Gap Havalimanı Afşin özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Urfa Gap Havaalanı Afşin arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Urfa Gap Havaalanı ve Afşin arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Urfa Gap Havalimanı ile Afşin arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Urfa Gap havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Afşin içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Afşin ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Gap Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Urfa Gap Havaalanı Afşin arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Afşin içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Afşin içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Gap Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Gap Havalimanı Afşin arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Afşin içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Afşin içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Gap Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Urfa Gap Havalimanı Afşin arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Afşin içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Afşin içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Urfa Gap Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Urfa Gap Havalimanı Afşin arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Afşin içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Urfa Gap Afşin ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Şanlıurfa Otogar Şanlıurfa Tren Garı Şanlıurfa Merkez Urfa Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Kahramanmaraş Afşin Elbistan Göksun Türkoğlu Pazarcık  Kahta Besni Adıyaman Gölbaşı Çağlayancerit Andırın Kilis Elbeyli Öncüpınar Güveççi Musabeyli Kasab Karbeyaz Karkamış Gaziantep Nizip Yavuzeli Şahinbey Başpınar Oğuzeli Diyarbakır Mardin Kızıltepe Şenyurt Suriye Halep Şam Aleppo Latakia İdlib Hamah Homs Humus Iraq Tell Abiad Ras Al Ain Mürşitpınar Ayn Al Arab Irak

Urfa Gap havalimanı Afşin transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Gap havalimanı Afşin transfer hizmetleri
Afşin transfer
yolcu taşıma transfer Afşin transfer servisi firması Afşin