transfer hizmetleri Ferit Melen
Ferit Melen Havalimanı Transfer Hizmetleri

Ferit Melen transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ferit Melen
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ferit Melen
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ferit Melen
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ferit Melen
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ferit Melen
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Ferit Melen
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ferit Melen
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Ferit Melen
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ferit Melen
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Ferit Melen
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ferit Melen
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ferit Melen
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Ferit Melen
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ferit Melen
 
Türkiye


Transfer Yolcu Taşıma Ferit Melen
Havalimanı Ulaşım Servisi Ferit Melen

Ferit Melen Havalimanı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Başta Van Ferit Melen Havaalanı ve Türkiye' deki tüm havalimanlarından, evinize, işinize veya otelinize, güvenli konforlu ve uygun fiyatlarda ulaşmanızı sağlıyoruz. Veya sizi kapınızdan alıp, havalimanına tam zamanında ulaştırıyoruz.
Firmamız uzun yıllar boyunca Van Ferit Melen ve Türkiye'de Turizm Taşımacılığı sektörü üzerine hizmetler veren profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir Türkiye'nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiştir.

Van Ferit Melen Havaalanı ve diğer tüm şehirlerde kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.


Van Ferit Melen Havalimanı Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm havalimanlarında kişiye özel araçlarla, evlerinden veya işyerlerinden havalimanına ya da havalimanından her yere sloganıyla misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunar.

Van Ferit Melen Havaalanı transfer hizmetlerimiz internet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher ( rezervasyon bileti ) oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir.

Van Ferit Melen Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırmak isteyen misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde Ferit Melen Havaalanı karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.
Van Ferit Melen havalimanı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Van Merkez Van Otogar Van Tren Garı Bahçesaray Başkale Çaldıran Çatak Edremit Erciş Gevaş Gürpınar Muradiye Özalp Saray Bitlis Adilcevaz Ahlat Güroymak Hizan Mutki Tatvan Siirt Aydınlar Baykan Eruh Kurtalan Pervari Şirvan Şirnak Beytüşşebap Cizre Güçlükonak İdil Silopi Uludere Batman Beşiri Gercüş Hasankeyf Kozluk Sason Kapıköy İran Shahpur Urumiye Hakkari Yüksekova Şemdinli Doğubeyazıt Diyadin Kars Iğdır Taşlıçay Ağrı Hamur Tutak Patnos Malazgirt Bulanık Muş Hasköy Varto Eleşkirt Karayazı Horasan Iraq Irak Digor Kağızman Kulp Silvan Midyat Mardin İdil Dargeçit Akdamar
Ferit Melen havalimanı transfer hizmetleri
yolcu taşıma transfer Ferit Melen transfer servisi firması Ferit Melen