Transfer hizmetleri Ulus Esenboğa Havalimanı Ulus ulaşım servisi
Ulus Esenboğa Havalimanı Transfer Hizmetleri

Ulus transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Ulus
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ulus
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Ulus
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ulus
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Ulus
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Ulus
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Ulus
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Ulus
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Ulus
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Ulus
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Ulus
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ulus
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Ulus
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ulus
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Ulus

Transfer Yolcu Taşıma Ulus
Esenboğa Havalimanı Ulaşım Servisi Ulus

Esenboğa Havalimanı Ulus Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Ankara Esenboğa Havalimanı Ulus özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Ankara Esenboğa Havaalanı Ulus arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Ankara Esenboğa Havaalanı ve Ulus arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Ankara Esenboğa Havalimanı ile Ulus arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Ankara Esenboğa havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Ulus içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Ulus ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Esenboğa Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havaalanı Ulus arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Ulus içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Ulus içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Esenboğa Havalimanı Ulus arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Ulus içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Ulus içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Ulus arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Ulus içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Ulus içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Ankara Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Ulus arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Ulus içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Ankara Esenboğa Ulus ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Akyurt Altındağ Ayaş Bala Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Gölbaşı Kalecik Kavaklıdere Kazan Keciören Mamak Sincan Yenimahalle Beypazarı Çamlıdere Evren Güdül Haymana Kızılcahamam Nallıhan Polatlı Şereflikoçhisar Bahçelievler Beşevler Bilkent Kızılay Maltepe Ulus Akdere Şaşmaz Aydınlıkevler Bakanlıklar Balgat Batıkent Bağcılar Beysukent Cebeci Demetevler Eryaman Etlik Fatih Keklikpınarı Kurtuluş Mebusevleri Oran Ostim Sıhhiye Sinanlı Söğütözü Tandoğan Yıldız Çanıllı Çukurambar İncirli İvedik
Ankara Esenboğa havalimanı Ulus transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Esenboğa havalimanı Ulus transfer hizmetleri
Ulus transfer
yolcu taşıma transfer Ulus transfer servisi firması Ulus