Transfer hizmetleri Sınanlı Esenboğa Havalimanı Sınanlı ulaşım servisi
Sınanlı Esenboğa Havalimanı Transfer Hizmetleri

Sınanlı transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Sınanlı
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Sınanlı
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Sınanlı
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Sınanlı
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Sınanlı
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Sınanlı
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Sınanlı
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Sınanlı
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Sınanlı
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Sınanlı
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Sınanlı
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Sınanlı
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Sınanlı
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Sınanlı
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Sınanlı

Transfer Yolcu Taşıma Sınanlı
Esenboğa Havalimanı Ulaşım Servisi Sınanlı

Esenboğa Havalimanı Sınanlı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Ankara Esenboğa Havalimanı Sınanlı özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Ankara Esenboğa Havaalanı Sınanlı arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Ankara Esenboğa Havaalanı ve Sınanlı arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Ankara Esenboğa Havalimanı ile Sınanlı arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Ankara Esenboğa havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Sınanlı içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Sınanlı ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Esenboğa Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havaalanı Sınanlı arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Sınanlı içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Sınanlı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Esenboğa Havalimanı Sınanlı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Sınanlı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Sınanlı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Sınanlı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Sınanlı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Sınanlı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Ankara Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Sınanlı arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Sınanlı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Ankara Esenboğa Sınanlı ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Akyurt Altındağ Ayaş Bala Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Gölbaşı Kalecik Kavaklıdere Kazan Keciören Mamak Sincan Yenimahalle Beypazarı Çamlıdere Evren Güdül Haymana Kızılcahamam Nallıhan Polatlı Şereflikoçhisar Bahçelievler Beşevler Bilkent Kızılay Maltepe Ulus Akdere Şaşmaz Aydınlıkevler Bakanlıklar Balgat Batıkent Bağcılar Beysukent Cebeci Demetevler Eryaman Etlik Fatih Keklikpınarı Kurtuluş Mebusevleri Oran Ostim Sıhhiye Sinanlı Söğütözü Tandoğan Yıldız Çanıllı Çukurambar İncirli İvedik
Ankara Esenboğa havalimanı Sınanlı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Esenboğa havalimanı Sınanlı transfer hizmetleri
Sınanlı transfer
yolcu taşıma transfer Sınanlı transfer servisi firması Sınanlı