Transfer hizmetleri Şaşmaz Esenboğa Havalimanı Şaşmaz ulaşım servisi
Şaşmaz Esenboğa Havalimanı Transfer Hizmetleri

Şaşmaz transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Şaşmaz
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şaşmaz
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Şaşmaz
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şaşmaz
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Şaşmaz
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Şaşmaz
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Şaşmaz
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Şaşmaz
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Şaşmaz
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Şaşmaz
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Şaşmaz
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şaşmaz
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Şaşmaz
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şaşmaz
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Şaşmaz

Transfer Yolcu Taşıma Şaşmaz
Esenboğa Havalimanı Ulaşım Servisi Şaşmaz

Esenboğa Havalimanı Şaşmaz Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Ankara Esenboğa Havalimanı Şaşmaz özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Ankara Esenboğa Havaalanı Şaşmaz arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Ankara Esenboğa Havaalanı ve Şaşmaz arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Ankara Esenboğa Havalimanı ile Şaşmaz arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Ankara Esenboğa havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Şaşmaz içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Şaşmaz ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Esenboğa Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havaalanı Şaşmaz arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Şaşmaz içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Şaşmaz içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Esenboğa Havalimanı Şaşmaz arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Şaşmaz içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Şaşmaz içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Şaşmaz arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Şaşmaz içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Şaşmaz içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Ankara Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Şaşmaz arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Şaşmaz içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Ankara Esenboğa Şaşmaz ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Akyurt Altındağ Ayaş Bala Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Gölbaşı Kalecik Kavaklıdere Kazan Keciören Mamak Sincan Yenimahalle Beypazarı Çamlıdere Evren Güdül Haymana Kızılcahamam Nallıhan Polatlı Şereflikoçhisar Bahçelievler Beşevler Bilkent Kızılay Maltepe Ulus Akdere Şaşmaz Aydınlıkevler Bakanlıklar Balgat Batıkent Bağcılar Beysukent Cebeci Demetevler Eryaman Etlik Fatih Keklikpınarı Kurtuluş Mebusevleri Oran Ostim Sıhhiye Sinanlı Söğütözü Tandoğan Yıldız Çanıllı Çukurambar İncirli İvedik
Ankara Esenboğa havalimanı Şaşmaz transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Esenboğa havalimanı Şaşmaz transfer hizmetleri
Şaşmaz transfer
yolcu taşıma transfer Şaşmaz transfer servisi firması Şaşmaz