Transfer hizmetleri Çankaya Esenboğa Havalimanı Çankaya ulaşım servisi
Çankaya Esenboğa Havalimanı Transfer Hizmetleri

Çankaya transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Çankaya
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çankaya
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Çankaya
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çankaya
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Çankaya
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Çankaya
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Çankaya
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çankaya
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havalimanı Çankaya
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çankaya
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Çankaya
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çankaya
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Esenboğa Havaalanı Çankaya
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çankaya
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Çankaya

Transfer Yolcu Taşıma Çankaya
Esenboğa Havalimanı Ulaşım Servisi Çankaya

Esenboğa Havalimanı Çankaya Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Ankara Esenboğa Havalimanı Çankaya özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Ankara Esenboğa Havaalanı Çankaya arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Ankara Esenboğa Havaalanı ve Çankaya arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Ankara Esenboğa Havalimanı ile Çankaya arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Ankara Esenboğa havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Çankaya içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Çankaya ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Esenboğa Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havaalanı Çankaya arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Çankaya içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Çankaya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Esenboğa Havalimanı Çankaya arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Çankaya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Çankaya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Çankaya arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Çankaya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Çankaya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Ankara Esenboğa Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Çankaya arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Çankaya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Ankara Esenboğa Çankaya ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Akyurt Altındağ Ayaş Bala Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Gölbaşı Kalecik Kavaklıdere Kazan Keciören Mamak Sincan Yenimahalle Beypazarı Çamlıdere Evren Güdül Haymana Kızılcahamam Nallıhan Polatlı Şereflikoçhisar Bahçelievler Beşevler Bilkent Kızılay Maltepe Ulus Akdere Şaşmaz Aydınlıkevler Bakanlıklar Balgat Batıkent Bağcılar Beysukent Cebeci Demetevler Eryaman Etlik Fatih Keklikpınarı Kurtuluş Mebusevleri Oran Ostim Sıhhiye Sinanlı Söğütözü Tandoğan Yıldız Çanıllı Çukurambar İncirli İvedik
Ankara Esenboğa havalimanı Çankaya transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Esenboğa havalimanı Çankaya transfer hizmetleri
Çankaya transfer
yolcu taşıma transfer Çankaya transfer servisi firması Çankaya