Transfer hizmetleri Palandöken Erzurum Havalimanı Palandöken ulaşım servisi
Palandöken Erzurum Havalimanı Transfer Hizmetleri

Palandöken transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum Havaalanı Palandöken
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Palandöken
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum Havalimanı Palandöken
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Palandöken
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum Havaalanı Palandöken
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Palandöken
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum Havalimanı Palandöken
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Palandöken
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum Havalimanı Palandöken
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Palandöken
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum Havaalanı Palandöken
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Palandöken
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum Havaalanı Palandöken
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Palandöken
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Palandöken

Transfer Yolcu Taşıma Palandöken
Erzurum Havalimanı Ulaşım Servisi Palandöken

Erzurum Havalimanı Palandöken Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Erzurum Havalimanı Palandöken özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Erzurum Havaalanı Palandöken arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Erzurum Havaalanı ve Palandöken arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Erzurum Havalimanı ile Palandöken arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Erzurum havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Palandöken içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Palandöken ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Erzurum Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Erzurum Havaalanı Palandöken arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Palandöken içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Palandöken içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Erzurum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Erzurum Havalimanı Palandöken arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Palandöken içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Palandöken içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Erzurum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Erzurum Havalimanı Palandöken arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Palandöken içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Palandöken içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Erzurum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Erzurum Havalimanı Palandöken arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Palandöken içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Erzurum Palandöken ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Erzurum Merkez Aziziye Palandöken Yakutiye Aşkale Çat Hınıs Horasan İspir Karaçoban Karayazı Köprüköy Narman Oltu Olur Pasinler Pazaryolu Şenkaya Tekman Tortum Uzundere Çayırlı İliç Kemah Kemaliye Otlukbeli Refahiye Tercan Üzümlü Aydıntepe Demirözü Bayburt Gümüşhane Kars Erzincan Bingöl Muş Sarıkamış Selim Kağızman Göle Eleşkirt Ağrı Karaköse Doğubeyazıt Gürbulak Bazargan Tutak Patnos Malazgirt Karaçoban Hınıs Varto Bulanık Karlıova Solhan Adaklı Sancak Pülümür Nazımiye Karakoçan Adaklı Bingöl Tunceli Kelkit Şiran Alucra Ardahan Iğdır
Erzurum havalimanı Palandöken transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Erzurum havalimanı Palandöken transfer hizmetleri
Palandöken transfer
yolcu taşıma transfer Palandöken transfer servisi firması Palandöken