transfer hizmetleri Erzurum
Erzurum Havalimanı Transfer Hizmetleri

Erzurum transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Erzurum
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Erzurum
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Erzurum
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Erzurum
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Erzurum
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Erzurum
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Erzurum
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Erzurum
 
Türkiye


Transfer Yolcu Taşıma Erzurum
Havalimanı Ulaşım Servisi Erzurum

Erzurum Havalimanı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Başta Erzurum Havaalanı ve Türkiye' deki tüm havalimanlarından, evinize, işinize veya otelinize, güvenli konforlu ve uygun fiyatlarda ulaşmanızı sağlıyoruz. Veya sizi kapınızdan alıp, havalimanına tam zamanında ulaştırıyoruz.
Firmamız uzun yıllar boyunca Erzurum ve Türkiye'de Turizm Taşımacılığı sektörü üzerine hizmetler veren profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir Türkiye'nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiştir.

Erzurum Havaalanı ve diğer tüm şehirlerde kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.


Erzurum Havalimanı Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm havalimanlarında kişiye özel araçlarla, evlerinden veya işyerlerinden havalimanına ya da havalimanından her yere sloganıyla misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunar.

Erzurum Havaalanı transfer hizmetlerimiz internet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher ( rezervasyon bileti ) oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir.

Erzurum Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırmak isteyen misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde Erzurum Havaalanı karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.
Erzurum havalimanı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Erzurum Merkez Erzurum Otogar Erzurum Tren Garı Aziziye Palandöken Yakutiye Aşkale Çat Hınıs Horasan İspir Karaçoban Karayazı Köprüköy Narman Oltu Olur Pasinler Pazaryolu Şenkaya Tekman Tortum Uzundere Çayırlı İliç Kemah Kemaliye Otlukbeli Refahiye Tercan Üzümlü Aydıntepe Demirözü Bayburt Gümüşhane Kars Erzincan Bingöl Muş Sarıkamış Selim Kağızman Göle Eleşkirt Ağrı Karaköse Doğubeyazıt Gürbulak Bazargan Tutak Patnos Malazgirt Karaçoban Hınıs Varto Bulanık Karlıova Solhan Adaklı Sancak Pülümür Nazımiye Karakoçan Adaklı Bingöl Tunceli Kelkit Şiran Alucra Ardahan Iğdır
Erzurum havalimanı transfer hizmetleri
yolcu taşıma transfer Erzurum transfer servisi firması Erzurum