Transfer hizmetleri Pütürge Diyarbakır Havalimanı Pütürge ulaşım servisi
Pütürge Diyarbakır Havalimanı Transfer Hizmetleri

Pütürge transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havaalanı Pütürge
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Pütürge
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havalimanı Pütürge
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Pütürge
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havaalanı Pütürge
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Pütürge
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havalimanı Pütürge
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Pütürge
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havalimanı Pütürge
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Pütürge
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havaalanı Pütürge
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Pütürge
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havaalanı Pütürge
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Pütürge
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Pütürge

Diyarbakır havalimanı Pütürge transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Transfer Yolcu Taşıma Pütürge
Diyarbakır Havalimanı Ulaşım Servisi Pütürge

Diyarbakır Havalimanı Pütürge Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Diyarbakır Havalimanı Pütürge özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Diyarbakır Havaalanı Pütürge arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Diyarbakır Havaalanı ve Pütürge arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Diyarbakır Havalimanı ile Pütürge arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Diyarbakır havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Pütürge içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Pütürge ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Diyarbakır Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Havaalanı Pütürge arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Pütürge içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Pütürge içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Diyarbakır Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Diyarbakır Havalimanı Pütürge arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Pütürge içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Pütürge içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Diyarbakır Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Diyarbakır Havalimanı Pütürge arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Pütürge içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Pütürge içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Diyarbakır Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Diyarbakır Havalimanı Pütürge arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Pütürge içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Diyarbakır Pütürge ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Diyarbakır Merkez Bağlar Amed Diyarbekir Mezopotamya Sur Yenişehir Kayapınar Bismil Çermik Çınar Çüngüş Dicle Eğil Ergani Hani Hazro Kocaköy Kulp Lice Silvan Ağın Perenco Alacakaya Arıcak Baskil Karakoçan Keban Kovancılar Maden Palu Sivrice Elazığ Besni Çelikhan Gerger Gölbaşı Kâhta Samsat Sincik Tut Adıyaman Urfa Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Şanlıurfa Malatya Akçadağ Arapgir Arguvan Battalgazi Darende Doğanşehir Doğanyol Hekimhan Kale Kuluncak Pütürge Yazıhan Yeşilyurt Adaklı Genç Karlıova Kiğı Solhan Yayladere Yedisu Bingöl Muş Batman Siirt Kurtalan Mardin Bulanık Hasköy Korkut Malazgirt Varto Beşiri Gercüş Hasankeyf Kozluk Sason Dargeçit Derik Kızıltepe Mazıdağı Midyat Nusaybin Ömerli Savur Yeşilli Habur Halil İbrahim TPAO
Diyarbakır havalimanı Pütürge transfer hizmetleri
Pütürge transfer
yolcu taşıma transfer Pütürge transfer servisi firması Pütürge