Transfer hizmetleri Çelikhan Diyarbakır Havalimanı Çelikhan ulaşım servisi
Çelikhan Diyarbakır Havalimanı Transfer Hizmetleri

Çelikhan transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havaalanı Çelikhan
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çelikhan
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havalimanı Çelikhan
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çelikhan
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havaalanı Çelikhan
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Çelikhan
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havalimanı Çelikhan
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çelikhan
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havalimanı Çelikhan
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çelikhan
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havaalanı Çelikhan
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çelikhan
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Diyarbakır Havaalanı Çelikhan
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çelikhan
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Çelikhan

Diyarbakır havalimanı Çelikhan transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Transfer Yolcu Taşıma Çelikhan
Diyarbakır Havalimanı Ulaşım Servisi Çelikhan

Diyarbakır Havalimanı Çelikhan Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Diyarbakır Havalimanı Çelikhan özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Diyarbakır Havaalanı Çelikhan arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Diyarbakır Havaalanı ve Çelikhan arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Diyarbakır Havalimanı ile Çelikhan arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Diyarbakır havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Çelikhan içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Çelikhan ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Diyarbakır Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Havaalanı Çelikhan arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Çelikhan içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Çelikhan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Diyarbakır Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Diyarbakır Havalimanı Çelikhan arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Çelikhan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Çelikhan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Diyarbakır Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Diyarbakır Havalimanı Çelikhan arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Çelikhan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Çelikhan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Diyarbakır Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Diyarbakır Havalimanı Çelikhan arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Çelikhan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Diyarbakır Çelikhan ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Diyarbakır Merkez Bağlar Amed Diyarbekir Mezopotamya Sur Yenişehir Kayapınar Bismil Çermik Çınar Çüngüş Dicle Eğil Ergani Hani Hazro Kocaköy Kulp Lice Silvan Ağın Perenco Alacakaya Arıcak Baskil Karakoçan Keban Kovancılar Maden Palu Sivrice Elazığ Besni Çelikhan Gerger Gölbaşı Kâhta Samsat Sincik Tut Adıyaman Urfa Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Şanlıurfa Malatya Akçadağ Arapgir Arguvan Battalgazi Darende Doğanşehir Doğanyol Hekimhan Kale Kuluncak Pütürge Yazıhan Yeşilyurt Adaklı Genç Karlıova Kiğı Solhan Yayladere Yedisu Bingöl Muş Batman Siirt Kurtalan Mardin Bulanık Hasköy Korkut Malazgirt Varto Beşiri Gercüş Hasankeyf Kozluk Sason Dargeçit Derik Kızıltepe Mazıdağı Midyat Nusaybin Ömerli Savur Yeşilli Habur Halil İbrahim TPAO
Diyarbakır havalimanı Çelikhan transfer hizmetleri
Çelikhan transfer
yolcu taşıma transfer Çelikhan transfer servisi firması Çelikhan