Transfer hizmetleri Yalı Dalaman Havalimanı Yalı ulaşım servisi
Yalı Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri

Yalı transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Yalı
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yalı
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Yalı
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yalı
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Yalı
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Yalı
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Yalı
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Yalı
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Yalı
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Yalı
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Yalı
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yalı
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Yalı
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yalı
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Yalı

Transfer Yolcu Taşıma Yalı
Dalaman Havalimanı Ulaşım Servisi Yalı

Dalaman Havalimanı Yalı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Dalaman Havalimanı Bodrum Yalı özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Dalaman Havaalanı Bodrum Yalı arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Dalaman Havaalanı ve Bodrum Yalı arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Dalaman Havalimanı ile Bodrum Yalı arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Dalaman havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Bodrum Yalı içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Bodrum Yalı ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Dalaman Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı Bodrum Yalı arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Bodrum Yalı içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Bodrum Yalı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Yalı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Yalı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Yalı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Yalı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Bodrum Yalı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Bodrum Yalı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Yalı arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Bodrum Yalı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Dalaman Bodrum Yalı ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler ve iller :
Fethiye Ölüdeniz Bodrum Turgutreis Yalıkavak Gümüşlük Akyarlar İasos Torba Güvercinlik Güllük Ören Mazıköy Türkevleri Bozalan Çiftlik Yalıçiftlik Kızılağaç Sea Garden Bitez Konacık Yalı Gümbet Ortakent Bağla Bodrum Aktur Magic Life Rixos Koyunbaba Geriş Gündoğan Bağarası Göltürkbükü Türkbükü Kaleyıkığı Gökçebel Karaincir Çamlık Mumcular Yahşi Kıyıkışlacık Bafa Marmaris Datça Akyaka Gökova Dalyan Köyceğiz Sarıgerme Göcek Ortaca Dalaman Ekincik Milas Kaş Kalkan Ula Yatağan Aydın Denizli Pamukkale Kuşadası Selçuk İzmir
Dalaman havalimanı Bodrum Yalı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Dalaman havalimanı Yalı transfer hizmetleri
Yalı transfer
yolcu taşıma transfer Yalı transfer servisi firması Yalı