Transfer hizmetleri Ortakent Dalaman Havalimanı Ortakent ulaşım servisi
Ortakent Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri

Ortakent transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Ortakent
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ortakent
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Ortakent
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ortakent
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Ortakent
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Ortakent
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Ortakent
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Ortakent
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Ortakent
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Ortakent
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Ortakent
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ortakent
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Ortakent
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Ortakent
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Ortakent

Transfer Yolcu Taşıma Ortakent
Dalaman Havalimanı Ulaşım Servisi Ortakent

Dalaman Havalimanı Ortakent Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Dalaman Havalimanı Bodrum Ortakent özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Dalaman Havaalanı Bodrum Ortakent arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Dalaman Havaalanı ve Bodrum Ortakent arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Dalaman Havalimanı ile Bodrum Ortakent arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Dalaman havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Bodrum Ortakent içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Bodrum Ortakent ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Dalaman Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı Bodrum Ortakent arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Bodrum Ortakent içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Bodrum Ortakent içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Ortakent arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Ortakent içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Ortakent içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Ortakent arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Bodrum Ortakent içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Bodrum Ortakent içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Ortakent arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Bodrum Ortakent içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Dalaman Bodrum Ortakent ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler ve iller :
Fethiye Ölüdeniz Bodrum Turgutreis Yalıkavak Gümüşlük Akyarlar İasos Torba Güvercinlik Güllük Ören Mazıköy Türkevleri Bozalan Çiftlik Yalıçiftlik Kızılağaç Sea Garden Bitez Konacık Yalı Gümbet Ortakent Bağla Bodrum Aktur Magic Life Rixos Koyunbaba Geriş Gündoğan Bağarası Göltürkbükü Türkbükü Kaleyıkığı Gökçebel Karaincir Çamlık Mumcular Yahşi Kıyıkışlacık Bafa Marmaris Datça Akyaka Gökova Dalyan Köyceğiz Sarıgerme Göcek Ortaca Dalaman Ekincik Milas Kaş Kalkan Ula Yatağan Aydın Denizli Pamukkale Kuşadası Selçuk İzmir
Dalaman havalimanı Bodrum Ortakent transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Dalaman havalimanı Ortakent transfer hizmetleri
Ortakent transfer
yolcu taşıma transfer Ortakent transfer servisi firması Ortakent