Transfer hizmetleri Kalkan Dalaman Havalimanı Kalkan ulaşım servisi
Kalkan Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri

Kalkan transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Kalkan
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kalkan
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Kalkan
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kalkan
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Kalkan
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Kalkan
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Kalkan
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kalkan
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Kalkan
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Kalkan
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Kalkan
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kalkan
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Kalkan
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Kalkan
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Kalkan

Transfer Yolcu Taşıma Kalkan
Dalaman Havalimanı Ulaşım Servisi Kalkan

Dalaman Havalimanı Kalkan Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Dalaman Havalimanı Kalkan özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Dalaman Havaalanı Kalkan arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Dalaman Havaalanı ve Kalkan arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Dalaman Havalimanı ile Kalkan arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Dalaman havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Kalkan içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Kalkan ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Dalaman Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı Kalkan arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Kalkan içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Kalkan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Kalkan arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kalkan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kalkan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Kalkan arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Kalkan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Kalkan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Kalkan arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Kalkan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Dalaman Kalkan ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Fethiye Ölüdeniz Bodrum Marmaris Datça Akyaka Gökova Dalyan Köyceğiz Sarıgerme Göcek Ortaca Dalaman Ekincik Milas Bozburun Hisarönü Selimiye İçmeler Ovacık Turunç Hisarönü Yanıklar Yeşilüzümlü Çiftlik Çalış Plajı Üzümlü Kayaköy Karmylassos Belcekız Faralya Kabak Koyu Letonia Hillside Kaş Kalkan Patara Eşen Kumluova Ova Kınık Xanthos Letoon Pınara Demre Kaleüçağız Kekova Demre Eren Dağı Yalancı Boğaz Orhaniye Bozburun Maris Karacasöğüt Aktur Billurkent Palamutbükü Bördübet Günlüklü İztuzu Hayıtbükü Golden Key Kurucabük Lykia World Magic Life Sarıgerme Hilton Sarsala Mesudiye Söğütköy Söğüt Turgutköy Taşlıca Ula Yatağan Turgutreis Yalıkavak Gümüşlük Akyarlar Aydın Denizli Pamukkale Kuşadası Selçuk İzmir
Dalaman havalimanı Kalkan transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Dalaman havalimanı Kalkan transfer hizmetleri
Kalkan transfer
yolcu taşıma transfer Kalkan transfer servisi firması Kalkan