Transfer hizmetleri Geriş Dalaman Havalimanı Geriş ulaşım servisi
Geriş Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri

Geriş transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Geriş
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Geriş
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Geriş
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Geriş
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Geriş
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Geriş
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Geriş
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Geriş
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Geriş
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Geriş
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Geriş
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Geriş
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Geriş
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Geriş
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Geriş

Transfer Yolcu Taşıma Geriş
Dalaman Havalimanı Ulaşım Servisi Geriş

Dalaman Havalimanı Geriş Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Dalaman Havalimanı Bodrum Geriş özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Dalaman Havaalanı Bodrum Geriş arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Dalaman Havaalanı ve Bodrum Geriş arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Dalaman Havalimanı ile Bodrum Geriş arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Dalaman havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Bodrum Geriş içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Bodrum Geriş ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Dalaman Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı Bodrum Geriş arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Bodrum Geriş içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Bodrum Geriş içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Geriş arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Geriş içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Geriş içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Geriş arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Bodrum Geriş içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Bodrum Geriş içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Geriş arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Bodrum Geriş içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Dalaman Bodrum Geriş ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler ve iller :
Fethiye Ölüdeniz Bodrum Turgutreis Yalıkavak Gümüşlük Akyarlar İasos Torba Güvercinlik Güllük Ören Mazıköy Türkevleri Bozalan Çiftlik Yalıçiftlik Kızılağaç Sea Garden Bitez Konacık Yalı Gümbet Ortakent Bağla Bodrum Aktur Magic Life Rixos Koyunbaba Geriş Gündoğan Bağarası Göltürkbükü Türkbükü Kaleyıkığı Gökçebel Karaincir Çamlık Mumcular Yahşi Kıyıkışlacık Bafa Marmaris Datça Akyaka Gökova Dalyan Köyceğiz Sarıgerme Göcek Ortaca Dalaman Ekincik Milas Kaş Kalkan Ula Yatağan Aydın Denizli Pamukkale Kuşadası Selçuk İzmir
Dalaman havalimanı Bodrum Geriş transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Dalaman havalimanı Geriş transfer hizmetleri
Geriş transfer
yolcu taşıma transfer Geriş transfer servisi firması Geriş