Transfer hizmetleri Davutlar Dalaman Havalimanı Davutlar ulaşım servisi
Davutlar Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri

Davutlar transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Davutlar
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Davutlar
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Davutlar
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Davutlar
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Davutlar
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Davutlar
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Davutlar
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Davutlar
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Davutlar
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Davutlar
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Davutlar
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Davutlar
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Davutlar
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Davutlar
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Davutlar

Transfer Yolcu Taşıma Davutlar
Dalaman Havalimanı Ulaşım Servisi Davutlar

Dalaman Havalimanı Davutlar Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Dalaman Havalimanı Davutlar özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Dalaman Havaalanı Davutlar arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Dalaman Havaalanı ve Davutlar arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Dalaman Havalimanı ile Davutlar arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Dalaman havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Davutlar içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Davutlar ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Dalaman Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı Davutlar arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Davutlar içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Davutlar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Davutlar arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Davutlar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Davutlar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Davutlar arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Davutlar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Davutlar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Davutlar arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Davutlar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Dalaman Davutlar ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Fethiye Ölüdeniz Bodrum Marmaris Datça Akyaka Gökova Dalyan Köyceğiz Sarıgerme Göcek Ortaca Dalaman Ekincik Milas Bozburun Hisarönü Selimiye İçmeler Ovacık Turunç Hisarönü Yanıklar Yeşilüzümlü Çiftlik Çalış Plajı Üzümlü Kayaköy Karmylassos Belcekız Faralya Kabak Koyu Letonia Hillside Kaş Kalkan Patara Eşen Kumluova Ova Kınık Xanthos Letoon Pınara Demre Kaleüçağız Kekova Eren Dağı Yalancı Boğaz Orhaniye Bozburun Maris Karacasöğüt Aktur Billurkent Palamutbükü Bördübet Günlüklü İztuzu Hayıtbükü Golden Key Kurucabük Lykia World Magic Life Sarıgerme Hilton Sarsala Mesudiye Söğütköy Söğüt Turgutköy Taşlıca Ula Yatağan Turgutreis Yalıkavak Gümüşlük Akyarlar Aydın Denizli Pamukkale Kuşadası Selçuk İzmir
Dalaman havalimanı Davutlar transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Dalaman havalimanı Davutlar transfer hizmetleri
Davutlar transfer
yolcu taşıma transfer Davutlar transfer servisi firması Davutlar