Transfer hizmetleri Akyarlar Dalaman Havalimanı Akyarlar ulaşım servisi
Akyarlar Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri

Akyarlar transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Akyarlar
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akyarlar
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Akyarlar
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akyarlar
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Akyarlar
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Akyarlar
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Akyarlar
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Akyarlar
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Akyarlar
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Akyarlar
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Akyarlar
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akyarlar
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Akyarlar
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akyarlar
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Akyarlar

Transfer Yolcu Taşıma Akyarlar
Dalaman Havalimanı Ulaşım Servisi Akyarlar

Dalaman Havalimanı Akyarlar Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Dalaman Havalimanı Bodrum Akyarlar özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Dalaman Havaalanı Bodrum Akyarlar arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Dalaman Havaalanı ve Bodrum Akyarlar arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Dalaman Havalimanı ile Bodrum Akyarlar arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Dalaman havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Bodrum Akyarlar içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Bodrum Akyarlar ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Dalaman Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı Bodrum Akyarlar arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Bodrum Akyarlar içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Bodrum Akyarlar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Akyarlar arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Akyarlar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Akyarlar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Akyarlar arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Bodrum Akyarlar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Bodrum Akyarlar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Bodrum Akyarlar arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Bodrum Akyarlar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Dalaman Bodrum Akyarlar ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler ve iller :
Fethiye Ölüdeniz Bodrum Turgutreis Yalıkavak Gümüşlük Akyarlar İasos Torba Güvercinlik Güllük Ören Mazıköy Türkevleri Bozalan Çiftlik Yalıçiftlik Kızılağaç Sea Garden Bitez Konacık Yalı Gümbet Ortakent Bağla Bodrum Aktur Magic Life Rixos Koyunbaba Geriş Gündoğan Bağarası Göltürkbükü Türkbükü Kaleyıkığı Gökçebel Karaincir Çamlık Mumcular Yahşi Kıyıkışlacık Bafa Marmaris Datça Akyaka Gökova Dalyan Köyceğiz Sarıgerme Göcek Ortaca Dalaman Ekincik Milas Kaş Kalkan Ula Yatağan Aydın Denizli Pamukkale Kuşadası Selçuk İzmir
Dalaman havalimanı Bodrum Akyarlar transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Dalaman havalimanı Akyarlar transfer hizmetleri
Akyarlar transfer
yolcu taşıma transfer Akyarlar transfer servisi firması Akyarlar