Transfer hizmetleri Akbük Dalaman Havalimanı Akbük ulaşım servisi
Akbük Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri

Akbük transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Akbük
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akbük
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Akbük
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akbük
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Akbük
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Akbük
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Akbük
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Akbük
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havalimanı Akbük
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Akbük
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Akbük
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akbük
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Dalaman Havaalanı Akbük
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akbük
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Akbük

Transfer Yolcu Taşıma Akbük
Dalaman Havalimanı Ulaşım Servisi Akbük

Dalaman Havalimanı Akbük Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Dalaman Havalimanı Akbük özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Dalaman Havaalanı Akbük arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Dalaman Havaalanı ve Akbük arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Dalaman Havalimanı ile Akbük arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Dalaman havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Akbük içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Akbük ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Dalaman Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı Akbük arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Akbük içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Akbük içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Akbük arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Akbük içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Akbük içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Akbük arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Akbük içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Akbük içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Dalaman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Dalaman Havalimanı Akbük arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Akbük içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Dalaman Akbük ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Fethiye Ölüdeniz Bodrum Marmaris Datça Akyaka Gökova Dalyan Köyceğiz Sarıgerme Göcek Ortaca Dalaman Ekincik Milas Bozburun Hisarönü Selimiye İçmeler Ovacık Turunç Hisarönü Yanıklar Yeşilüzümlü Çiftlik Çalış Plajı Üzümlü Kayaköy Karmylassos Belcekız Faralya Kabak Koyu Letonia Hillside Kaş Kalkan Patara Eşen Kumluova Ova Kınık Xanthos Letoon Pınara Demre Kaleüçağız Kekova Eren Dağı Yalancı Boğaz Orhaniye Bozburun Maris Karacasöğüt Aktur Billurkent Palamutbükü Bördübet Günlüklü İztuzu Hayıtbükü Golden Key Kurucabük Lykia World Magic Life Sarıgerme Hilton Sarsala Mesudiye Söğütköy Söğüt Turgutköy Taşlıca Ula Yatağan Turgutreis Yalıkavak Gümüşlük Akyarlar Aydın Denizli Pamukkale Kuşadası Selçuk İzmir
Dalaman havalimanı Akbük transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Dalaman havalimanı Akbük transfer hizmetleri
Akbük transfer
yolcu taşıma transfer Akbük transfer servisi firması Akbük