Transfer hizmetleri Akşehir Çardak Havalimanı Akşehir ulaşım servisi
Akşehir Çardak Havalimanı Transfer Hizmetleri

Akşehir transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havaalanı Akşehir
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akşehir
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havalimanı Akşehir
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akşehir
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havaalanı Akşehir
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Akşehir
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havalimanı Akşehir
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Akşehir
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havalimanı Akşehir
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Akşehir
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havaalanı Akşehir
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akşehir
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havaalanı Akşehir
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Akşehir
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Akşehir

Transfer Yolcu Taşıma Akşehir
Çardak Havalimanı Ulaşım Servisi Akşehir

Çardak Havalimanı Akşehir Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Denizli Çardak Havalimanı Akşehir özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Denizli Çardak Havaalanı Akşehir arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Denizli Çardak Havaalanı ve Akşehir arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Denizli Çardak Havalimanı ile Akşehir arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Denizli Çardak havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Akşehir içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Akşehir ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Çardak Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Denizli Çardak Havaalanı Akşehir arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Akşehir içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Akşehir içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Çardak Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Çardak Havalimanı Akşehir arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Akşehir içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Akşehir içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Çardak Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Denizli Çardak Havalimanı Akşehir arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Akşehir içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Akşehir içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Denizli Çardak Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Denizli Çardak Havalimanı Akşehir arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Akşehir içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Denizli Çardak Akşehir ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Denizli Merkez Pamukkale Acıpayam Akköy Babadağ Baklan Bekilli Beyağaç Bozkurt Buldan Çal Çameli Çardak Çivril Güney Honaz Kale Sarayköy Serinhisar Tavas Karahayıt Hierapolis Dinar Darkırı Afyon Isparta Burdur Başmakçı Keçiborlu Sandıklı Uşak Eğirdir Senirkent Şuhut Bolvadin Çay Akşehir Banaz Ulubey Eşme
Denizli Çardak havalimanı Akşehir transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Çardak havalimanı Akşehir transfer hizmetleri
Akşehir transfer
yolcu taşıma transfer Akşehir transfer servisi firması Akşehir