Transfer hizmetleri Afyon Çardak Havalimanı Afyon ulaşım servisi
Afyon Çardak Havalimanı Transfer Hizmetleri

Afyon transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havaalanı Afyon
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afyon
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havalimanı Afyon
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afyon
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havaalanı Afyon
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Afyon
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havalimanı Afyon
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Afyon
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havalimanı Afyon
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Afyon
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havaalanı Afyon
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afyon
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çardak Havaalanı Afyon
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afyon
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Afyon

Transfer Yolcu Taşıma Afyon
Çardak Havalimanı Ulaşım Servisi Afyon

Çardak Havalimanı Afyon Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Denizli Çardak Havalimanı Afyon özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Denizli Çardak Havaalanı Afyon arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Denizli Çardak Havaalanı ve Afyon arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Denizli Çardak Havalimanı ile Afyon arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Denizli Çardak havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Afyon içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Afyon ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Çardak Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Denizli Çardak Havaalanı Afyon arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Afyon içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Afyon içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Çardak Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Çardak Havalimanı Afyon arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Afyon içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Afyon içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Çardak Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Denizli Çardak Havalimanı Afyon arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Afyon içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Afyon içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Denizli Çardak Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Denizli Çardak Havalimanı Afyon arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Afyon içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Denizli Çardak Afyon ve çevresi diğer beldeler, ilçeler, köyler, semtler :
Denizli Merkez Pamukkale Acıpayam Akköy Babadağ Baklan Bekilli Beyağaç Bozkurt Buldan Çal Çameli Çardak Çivril Güney Honaz Kale Sarayköy Serinhisar Tavas Karahayıt Hierapolis Dinar Darkırı Afyon Isparta Burdur Başmakçı Keçiborlu Sandıklı Uşak Eğirdir Senirkent Şuhut Bolvadin Çay Akşehir Banaz Ulubey Eşme
Denizli Çardak havalimanı Afyon transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Çardak havalimanı Afyon transfer hizmetleri
Afyon transfer
yolcu taşıma transfer Afyon transfer servisi firması Afyon