Transfer hizmetleri Büyükanafarta Çanakkale Havalimanı Büyükanafarta ulaşım servisi
Büyükanafarta Çanakkale Havalimanı Transfer Hizmetleri

Büyükanafarta transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale Havaalanı Büyükanafarta
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Büyükanafarta
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale Havalimanı Büyükanafarta
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Büyükanafarta
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale Havaalanı Büyükanafarta
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Büyükanafarta
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale Havalimanı Büyükanafarta
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Büyükanafarta
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale Havalimanı Büyükanafarta
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Büyükanafarta
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale Havaalanı Büyükanafarta
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Büyükanafarta
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale Havaalanı Büyükanafarta
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Büyükanafarta
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Büyükanafarta

Transfer Yolcu Taşıma Büyükanafarta
Çanakkale Havalimanı Ulaşım Servisi Büyükanafarta

Çanakkale Havalimanı Büyükanafarta Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Çanakkale Havalimanı Büyükanafarta özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Çanakkale Havaalanı Büyükanafarta arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Çanakkale Havaalanı ve Büyükanafarta arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Çanakkale Havalimanı ile Büyükanafarta arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Çanakkale havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Büyükanafarta içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Büyükanafarta ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Çanakkale Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çanakkale Havaalanı Büyükanafarta arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Büyükanafarta içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Büyükanafarta içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Çanakkale Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Çanakkale Havalimanı Büyükanafarta arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Büyükanafarta içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Büyükanafarta içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Çanakkale Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Çanakkale Havalimanı Büyükanafarta arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Büyükanafarta içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Büyükanafarta içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Çanakkale Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Çanakkale Havalimanı Büyükanafarta arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Büyükanafarta içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Çanakkale Büyükanafarta ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler:
Çanakkale Merkez Gallipoli Troj Troy Troja Truva Ayvacık Bayramiç Biga Bozcaada Çan Eceabat Ezine Gelibolu Gökçeada Lapseki Yenice Geyikli Balıkesir Kaz Dağları Kaz Dağı Gürecealtı Karabiga Musakça Erdek Bandırma Gönen Balya Geyikli Dalyan Kösedere Gülpınar Kepez Babakale Behram Behramkale Assos Altınoluk Akçay Edremit Seddülbahir Anzak Koyu Kilitbahir Bolayır Büyükanafarta Koru Dirik Şarköy Binbirinci Kavakköy Erikli Mecidiye Mahmudiye Sestos Kirazlı Tongurlu Kemiklialan Umurbey
Çanakkale havalimanı Büyükanafarta transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Çanakkale havalimanı Büyükanafarta transfer hizmetleri
Büyükanafarta transfer
yolcu taşıma transfer Büyükanafarta transfer servisi firması Büyükanafarta