transfer hizmetleri Çanakkale
Çanakkale Havalimanı Transfer Hizmetleri

Çanakkale transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çanakkale
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çanakkale
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Çanakkale
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çanakkale
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çanakkale
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çanakkale
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Çanakkale
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çanakkale
 
Türkiye

Çanakkale d2 belgeli araç

Transfer Yolcu Taşıma Çanakkale
Havalimanı Ulaşım Servisi Çanakkale

Çanakkale Havalimanı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Başta Çanakkale Havaalanı ve Türkiye' deki tüm havalimanlarından, evinize, işinize veya otelinize, güvenli konforlu ve uygun fiyatlarda ulaşmanızı sağlıyoruz. Veya sizi kapınızdan alıp, havalimanına tam zamanında ulaştırıyoruz.
Firmamız uzun yıllar boyunca Çanakkale ve Türkiye'de Turizm Taşımacılığı sektörü üzerine hizmetler veren profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir Türkiye'nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiştir.

Çanakkale Havaalanı ve diğer tüm şehirlerde kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.


Çanakkale Havalimanı Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm havalimanlarında kişiye özel araçlarla, evlerinden veya işyerlerinden havalimanına ya da havalimanından her yere sloganıyla misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunar.

Çanakkale Havaalanı transfer hizmetlerimiz internet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher ( rezervasyon bileti ) oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir.

Çanakkale Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırmak isteyen misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde Çanakkale Havaalanı karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.
Çanakkale havalimanı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Çanakkale Merkez Çanakkale Otogar Çanakkale Limanı Gallipoli Troj Troy Troja Truva Ayvacık Bayramiç Biga Bozcaada Çan Eceabat Ezine Gelibolu Gökçeada Lapseki Yenice Geyikli Balıkesir Kaz Dağları Kaz Dağı Gürecealtı Karabiga Musakça Erdek Bandırma Gönen Balya Geyikli Dalyan Kösedere Gülpınar Kepez Babakale Behram Behramkale Assos Altınoluk Akçay Edremit Seddülbahir Anzak Koyu Kilitbahir Bolayır Büyükanafarta Koru Dirik Şarköy Binbirinci Kavakköy Erikli Mecidiye Mahmudiye Sestos Kirazlı Tongurlu Kemiklialan Umurbey
Çanakkale havalimanı transfer hizmetleri
yolcu taşıma transfer Çanakkale transfer servisi firması Çanakkale