Transfer hizmetleri Yalıkavak Bodrum Havalimanı Yalıkavak ulaşım servisi
Yalıkavak Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri

Yalıkavak transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Yalıkavak
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yalıkavak
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Yalıkavak
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yalıkavak
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Yalıkavak
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Yalıkavak
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Yalıkavak
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Yalıkavak
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Yalıkavak
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Yalıkavak
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Yalıkavak
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yalıkavak
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Yalıkavak
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yalıkavak
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Yalıkavak

Transfer Yolcu Taşıma Yalıkavak
Bodrum Havalimanı Ulaşım Servisi Yalıkavak

Bodrum Havalimanı Yalıkavak Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Bodrum Havalimanı Yalıkavak özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Bodrum Havaalanı Yalıkavak arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Bodrum Havaalanı ve Yalıkavak arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Bodrum Havalimanı ile Yalıkavak arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Bodrum havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Yalıkavak içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Yalıkavak ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Bodrum Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bodrum Havaalanı Yalıkavak arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Yalıkavak içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Yalıkavak içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Yalıkavak arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Yalıkavak içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Yalıkavak içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Yalıkavak arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Yalıkavak içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Yalıkavak içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Yalıkavak arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Yalıkavak içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Bodrum Yalıkavak ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Fethiye Ölüdeniz Bodrum Merkez Marmaris Datça Akyaka Gökova Dalyan Köyceğiz Sarıgerme Göcek Ortaca Dalaman Ekincik Milas Kaş Kalkan Patara Kınık Ula Yatağan Turgutreis Yalıkavak Gümüşlük Akyarlar İasos Torba Güvercinlik Güllük Ören Mazıköy Türkevleri Bozalan Çiftlik Yalıçiftlik Kızılağaç Sea Garden Bitez Konacık Yalı Gümbet Ortakent Bağla Bodrum Aktur Magic Life Rixos Koyunbaba Geriş Gündoğan Bağarası Göltürkbükü Türkbükü Kaleyıkığı Gökçebel Karaincir Çamlık Mumcular Yahşi Kıyıkışlacık Bafa Sarıkemer Balat Akköy Yenihisar Didim Altınkum Akbük Bozbük Söke Güllübahçe Davutlar Güzelçamlı Çine Çeşme Alaçatı Aydın Denizli Pamukkale Kuşadası Selçuk Efes Şirince İzmir Antalya Muğla
Bodrum havalimanı Yalıkavak transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Bodrum havalimanı Yalıkavak transfer hizmetleri
Yalıkavak transfer
yolcu taşıma transfer Yalıkavak transfer servisi firması Yalıkavak