Transfer hizmetleri Knidos Bodrum Havalimanı Knidos ulaşım servisi
Knidos Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri

Knidos transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Knidos
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Knidos
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Knidos
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Knidos
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Knidos
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Knidos
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Knidos
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Knidos
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Knidos
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Knidos
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Knidos
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Knidos
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Knidos
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Knidos
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Knidos

Transfer Yolcu Taşıma Knidos
Bodrum Havalimanı Ulaşım Servisi Knidos

Bodrum Havalimanı Knidos Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Bodrum Havalimanı Datça Knidos özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Bodrum Havaalanı Datça Knidos arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Bodrum Havaalanı ve Datça Knidos arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Bodrum Havalimanı ile Datça Knidos arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Bodrum havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Datça Knidos içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Datça Knidos ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Bodrum Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bodrum Havaalanı Datça Knidos arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Datça Knidos içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Datça Knidos içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Datça Knidos arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Datça Knidos içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Datça Knidos içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Datça Knidos arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Knidos içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Knidos içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Datça Knidos arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Knidos içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Bodrum Datça Knidos ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler , iller listesi :
Datça Mesudiye Aktur Hayıtbükü Palamutbükü Emecik Yakaköy Yazıköy Knidos Fethiye Ölüdeniz Bodrum Merkez Marmaris Akyaka Gökova Dalyan Köyceğiz Sarıgerme Göcek Ortaca Dalaman Ekincik Milas Kaş Kalkan Patara Kınık Ula Yatağan Yalancı Boğaz Orhaniye Bozburun Maris Karacasöğüt Bozburun Hisarönü Selimiye İçmeler Turunç Söğütköy Söğüt Turgutköy Taşlıca Sarsala Billurkent Palamutbükü Bördübet İztuzu Golden Key Kurucabük
Bodrum havalimanı Datça Knidos transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Bodrum havalimanı Knidos transfer hizmetleri
Knidos transfer
yolcu taşıma transfer Knidos transfer servisi firması Knidos